Американська торгова палата

Історія успішної співпраці "Е-Консалтинг" і представництва Американської Торгівельної Палати в Україні

Компанія Е-Консалтинг висловлює подяку представництву Американської Торгівельної Палати в Україні за плідну співпрацю і в якості логічного завершення проекту передає весь доступний пакет документів і відкритий код програми для можливості проведення відкритих тендерів і незалежної реалізації подальших етапів розвитку системи.

Вийшов черговий аналітичний звіт Американської торгової палати в Україні

Американська торгова палата в Україні презентувала черговий аналітичний звіт "Партнерство з метою підвищення конкурентоспроможності економіки України 2011-2012", що відображає поточний стан основних секторів економіки України та містить рекомендації, спрямовані на прискорення політичних, правових та регуляторних реформ.ґ

Видання звіту 2011-2012 містить зокрема розділи: 

  • інформаційні та комунікаційні технології;
  • телекомунікації та передача даних;

Окрім того до сфер державної політики, розглянутих цього року, зокрема віднесені: митна політика; податкова політика; права інтелектуальної власності.

З повним текстом звіту українською та англійською мовами можна ознайомитися на сторінці www.chamber.ua/competitiveness/updates/60693?lang=ua

 

Директор АПІТУ візьме участь у спеціальному заході Американської торгової палати в Україні

Американська торгова палати в Україні проводить спеціальний захід з нагоди оновлення випуску 2010 року "Співробітництва з метою підвищення конкурентоспроможності економіки України" (скорочена назва - Партнерство). Випуск Партнерства синхронізований з виходом Плану економічних реформ Президента Януковича.

На захід запрошені члени Палати, представники партнерів палати з урядових кіл України, а також представники дослідних центрів, експерти, донори, дипломатичної спільноти і правозахисних організацій для обговорення концепції підвищення конкурентоспроможності української економіки з наголосом на необхідні законодавчі та регуляіторні реформи в умовах економічного спаду і глобальних тенденцій зростання, а також можливостей для просування реформ у поєднанні з Планом економічних реформ Президента. На захід запрошений генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич.

Захід відбудеться в Середу, 23 Червня в 19:00 в готелі InterContinental в Києві.

Учасники зустрічі обговорять важливість скоординованих дій державних установ (законодавчої, виконавчої та судової гілок влади) з приватним сектором, експертами та неурядовими організаціями для того, щоб спільне бачення і узгоджений план дій були розроблені і впроваджені для руху економічних реформ і підвищення конкурентоспроможності української економіки.

АПІТУ є учасником коаліції з підготовки і поширення Партнерства. Партнерство є «живим» документом, який оновлюватиметься кожні 6 місяців. Офіс АПІТУ вітає та чекає на коментарі й критичні зауваження з метою постійного вдосконалення та узгодження тексту Партнерства.

Завантажити текст Партнерства українською мовою можна за посиланням http://chamber.ua/123456/Competitiveness-UKR-Update-2010.pdf

Всеукраинский мобильный форум - состояние и тенденции развития коммуникационной отрасли


22-23 апреля 2010 г. в Киеве состоится Всеукраинский мобильный форум. Это первое в Украине мероприятие, которое готово определить тенденции развития коммуникационной отрасли и дать ее ключевым игрокам максимум информации о состоянии рынка, развитии коллег и сформировать площадку для профессионального общения топ-менеджмента телекоммуникационных компаний. АПИТУ выступила Стратегическим информационным партнером Форума.

Фокусом Форума станет современный рынок VAS (Value Added Services).

В форуме примут участие руководители и топ-менеджмент ведущих украинских компаний и международных представительств отрасли телекоммуникаций и мобильной связи.
Свое участие в Форуме уже подтвердили эксперты компаний Lead9, Web Money, Ericsson Europe, Wireless, Bankophone, платежные системы ПлатиМО.

Тематика Форума:

  • Рынок мобильного контента в Украине и в мире;
  • Антикризисные стратегии (мобильные операторы, контент-провайдеры, разработчики мобильных игр);
  • Стратегии цифровых продаж (мобильная музыка, RBT, мобильное видео, проблемы пиратства, правообладатели);
  • Современные тенденции и перспективы рынков мобильной связи, потребительская востребованность в сегодняшних условиях;

Діти в Інтернеті: реальні загрози віртуального світу

У День безпечного Інтернету Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті провела в Києві освітню конференцію для батьків. Активності за онлайн-безпеку дітей охоплять майже 300 населених пунктів по всій країні

9 лютого 2010 року понад 200 батьків школярів довідалися про те, як захистити своїх дітей від загроз здоров’ю та життю через неправильне використання Інтернету. Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті, заснована за ініціативи «Майкрософт Україна», провела освітню конференцію, присвячену європейському Дню безпечного Інтернету, який відзначається у понад 50 країнах світу. На конференції зібралися експерти Міністерства внутрішніх справ України, громадських організацій та представники бізнесу, які розповіли батькам про конкретні приклади, коли українські діти й підлітки ставали жертвами злочинів, скоєних за допомогою Інтернету.

Американська торгівельна палата в Україні за підтримки Microsoft провела конференцію з інформаційної безпеки

9 грудня Американська торгівельна палата провела Конференцію з питань інформаційної безпеки. В роботі конференції взяли участь Джон Теффт, Посол США в Україні, Хорхе Зукоскі, президент Американської торгівельної палати в Україні, Дмитро Шимків, генеральний директор «Майкрософт Україна», українські та зарубіжні фахівці з питань інформаційної безпеки та кіберзлочинності: представники МВС України, Федерального бюро розслідувань (Federal Bureau of Investigation, FBI) та Консультативної ради з питань міжнародної безпеки (Overseas Security Advisory Council, OSAC).

Відкриваючи конференцію, Хорхе Зукоскі підкреслив: «Сьогодні вперше в Києві зібрались за одним столом фахівці з інформаційної безпеки з урядів України та США задля обговорення важливих для бізнесу питань захисту комерційних та приватних інтересів в Україні, покращення знань щодо викликів інформаційній безпеці у регіоні та надання порад щодо вдосконалення інформаційної безпеки».

Під час дискусії учасники дійшли висновку, що наразі найбільш значною інформаційною загрозою є злочини нового покоління: хакерство, викривлення зовнішнього вигляду веб-сайта (deface), кіберпереслідування. Кіберзлочинність зростає найшвидше з усіх видів організованої злочинності. Однією з причин може бути те, що реалізація електронних злочинів, як правило, не є складним (95% фінансове шахрайство та крадіжки; 5% шпіонаж).

Американська торговельна палата покращує комунікації із членами організації за допомогою Microsoft SharePoint

10 листопада 2009 р., Київ – Американська торговельна палата в Україні (Палата, American Chamber of Commerce) у рамках проекту з оптимізації ІТ-інфраструктури впроваджує портал на базі Microsoft SharePoint 2007. Одна з найбільш активних і впливових громадських бізнес-асоціацій в Україні планує за допомогою порталу покращити взаємодію з компаніями–членами, структурувати інформаційні потоки та зробити роботу колективу більш ефективною. Портал стане основою для спільної роботи як співробітників Палати, так і для членів організації, які отримають доступ до інформації про проекти, події й дискусії на порталі.

«Американська торговельна палата на даний момент поєднує понад 600 компаній, які працюють у 16 комітетах і робочих групах. Найважливіше завдання нашої організації – надавати платформу для ефективного спілкування, обміну інформацією й досягнення загальних цілей. Завдяки порталу SharePoint наші члени отримають місце для ефективної взаємодії, оперативного доступу до інформації, для дискусій і прийняття колективних рішень. Завдяки новітнім засобам спільної роботи, на базі Палати вони зможуть ефективніше вирішувати загальні завдання», – відзначив на презентації проекту президент Американської торговельної палати Хорхе Зукоскі (Jorge Zukoski).

Overseas Security Advisory Council (OSAC) of the American Chamber of Commerce will hold Cyber Crime Security Awareness Briefing

Overseas Security Advisory Council (OSAC) of the American Chamber of Commerce will hold its U.S. Federal Bureau of Investigation (FBI) Cyber Crime Security Awareness Briefing conducted by FBI Special Agents Christopher McMurray and John Caruthers on Friday, January 23rd

Special Agent McMurray is the FBI's Legal Attache at the U.S. Embassy in Kyiv. Special Agent Caruthers is based out of the FBI's San Diego Field Office and is one of the FBI's leading experts on cyber crime.

Their presentation will touch upon:

  • the FBI's efforts to combat cyber crime globally;
  • the FBI's joint cyber crime law enforcement efforts with the Ukrainian Government;
  • an overview of current significant cyber crime investigations involving Ukraine.

Special Agent McMurray and Caruthers will also discuss the possible repercussions of cyber crime activities in Ukraine with Chamber Members and "lessons learned" from past FBI cyber crime investigations applicable to Chamber business interests in Ukraine. A question and answer session will follow their presentation.

Yuri Perohanych, CEO of AITEU have been invited to the Cyber Crime Seminar.

ІТ комітет Американської торгової палати в Україні розглянув проект Концепції розвитку індустрії програмного забезпечення

22 вересня відбулося засідання ІТ комітету Американської торгової палати в Україні. На засіданні розглянуто проект Концепції розвитку індустрії програмного забезпечення в Україні до 2017 року, concept.pdf.

В засіданні взяв участь генеральний директор АПІТУ Ю.Пероганич.

Прикріплений файлРозмір
concept.pdf100.62 КБ

Вступ України в СОТ: зміни в митному регулюванні

Виконавча адміністрація АПІТУ сприяла участі представників компаній - Членів асоціації у семінарі "Вступ України в СОТ: зміни в митному регулюванні". Семінар організований 11 вересня 2008 року Американською торговою палатою в Україні.

Ігор Даньков, старший менеджер по непрямих податках і митному регулюванню та Денис Шендрик, старший митний консультант PricewaterhouseCoopers розповіли учасникам семінару про наступне:

Загальна інформація про СОТ: • Ключові принципи СОТ • Шлях України в СОТ • Основні документи по вступу України в СОТ • Ефект від вступу в СОТ - Вплив на митне регулювання: • Митні збори й мита • Митна оцінка • Країна походження • Класифікація товарів • Вільна торгівля • Митні процедури, Кіотська конвенція • Захист прав інтелектуальної власності • Митний аудит • Новий митний кодекс

Футбольный клуб MTI примет участие в VII футбольном турнире Американской торговой палаты в Украине 13-14, 20-21.09.2008


Футбольный клуб MTI примет участие в VII ежегодном футбольном турнире Американской торговой палаты в Украине, который состоится 13-14, 20-21 сентября, 2008.

Состав игроков Футбольной команды компании MTI:

1. Роженко С.Н.(капитан)
2. Орел Р.В.
3. Бондарь О.Г.
4. Ватах М.А.
5. Линчак Д.П.
6. Иващенко Г.О.
7. Шевченко В.Ю.
8. Полторацкий А.О.
9. Цетковский А.И.
10. Малышев С.А.
11. Горбач И.С.
12. Кравчук А.И.

VII Ежегодный Футбольный Турнир будет проходить в начале сентября 2008 г, в первые два уик-энда: 13-14 и 20-21 сентября 2008 г., все игры - на открытом футбольном поле СТАДИОНА СТАРТ (Киев, ул. Шолуденко 24-26/4), вблизи с Главным офисом компании MTI.

Две серии матчей выберут команду-лидера, превосходящую противников по своей спортивной ловкости, физической подготовке. Но кроме спортивного азарта и эмоций, болельщиков и игроков ожидают сюрпризы от организаторов и меценатов турнира (Coca-Cola, Славутич) - прохладительные напитки, легкие закуски и кофе.

Перелік асоціацій, що діють на ринку ІКТ в Україні

Див. також:

Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ), http://apitu.org.ua

Асоціація створена у 2007 в рамках реформування ГО "Асоціація IT-дистриб'юторів", що заснована у 2004 провідними українськими постачальниками комп'ютерної техніки. АПІТУ налічує 43 IT-компанії, серед яких найкрупніші дистриб'ютори комп'ютерів, периферії та іншої цифрової техніки, виробники комп'ютерів та програмного забезпечення, спеціалізовані роздрібні мережі, системні інтегратори, консультанти, представництва іноземних компаній-вендорів.

АПІТУ відкрита для співробітництва із усіма громадськими організаціями та професійними об'єднаннями. Нижче приведена коротка інформація про деякі з них.

Асоціація „ІКТ-Маркетинг”, http://www.ictmarketing.org

RSS-матеріал