Є багато вагомих причин для вступу в АПІТУ

Вплив на законодавство та політику держави шляхом участі у громадських колегіях , радах при профільних міністерствах та відомствах. Асоціація представлена при багатьох державних органах - Кабінеті Міністрів України, Мінінфраструктури, Держмитслужбі, Держінформнауки, НКРЗ, має зв'язки з профільними комітетами Верховної Ради України. Асоціація також співпрацює з технічними комітетами стандартизації. Позиція асоціації враховується цими органами як консолідований голос ІТ-галузі!

Правова допомога Членам Асоціації. Асоціація, зокрема, допомагає у прискоренні повернення заборгованості, яку мають державні органи перед компаніями - Членами Асоціації у рамках державних закупівель! В рамках Асоціації працюють комітети з ІТ-дистрибуції, програмного забезпечення, освіти, а також формується юридичний комітет. Робота в спеціалізованих комітетах АПІТУ сприяє спільному вирішенню галузевих проблем, відпрацюванню проектів нормативних актів.

Результатів досліджень ІТ-ринку, що здійснюються АПІТУ. На даний момент АПІТУ здійснює власні щомісячні обстеження ринку ноутбуків, нетбуків, планшетів та моніторів (sell-in, sell-out, stock, transit)

Е-Бюлетень та сайт асоціації. Члени асоціації отримують 1 раз на тиждень електронною поштою бюлетень, який містить огляд новин законодавства, інформацію про діяльність АПІТУ, інформацію про зустрічі і рішення органів асоціації, публічну позицію асоціації щодо правових норм та їх проектів, новини компаній-членів АПІТУ, а також інші події та питання, цікаві для ІТ-індустрії. Члени асоціації мають можливість безкоштовної реклами своїх продуктів на сайті асоціації, а також можливість довести свою інформацію до інших членів через е-бюлетень!

Список Членів асоціації Сторінка зі списком кваліфікованих компаній - Членів асоціації є однією із найбільше відвідуваних на сайті. Зважаючи на членство асоціації в державному Реєстрі галузевих об'єднань виробників, імпортерів та експортерів України, інформація про Членів асоціації доступна також на сайті Міністерства економіки України. Ці сторінки є у вільному доступі і їх переглядають Ваші теперішні та майбутні клієнти та партнери!

Логотип асоціації Логотип АПІТУ використовується виключно Членами асоціації. Логотип АПІТУ можна використовувати на бланках своїх підприємств, спорудах, транспортних засобах, вивісках, виробах і друкованій продукції рекламного характеру. Члени АПІТУ можуть використовувати логотип АПІТУ поруч із власним логотипом. Логотип АПІТУ є своєрідним знаком якості компанії!

Діяльність на міжнародних ринках Асоціація надає підтримку компаніям - Членам асоціації при отримання віз для ділових поїздок співробітників. З багатьох питань Асоціація, при потребі надає індивідуальні консультації щодо партнерів та правового поля в зарубіжних країнах - через партнерські зарубіжні асоціації. Члени асоціації мають можливість отримання консолідованих знижок при участі в міжнародних виставках-ярмарках!

Участь у виставках Компанії - члени асоціації мають можливість бути представленими на стендах Асоціації на вітчизняних та міжнародних виставках.

Знижки для участі в семінарах, конференціях Компанії - члени асоціації мають можливість отримувати знижки при участі в семінарах, конференціях

Список неплатників Члени асоціації мають можливість обмінюватся інформацією на закритій області сайту асоціації про компанії, які порушують або не виконують договірні зобов'язання, і таким чином попереджувати можливі втрати від роботи з такими компаніями!

Спілкування з колегами Під час заходів асоціації - загальних зборів, конференцій, круглих столів керівники компаній - Членів асоціації мають можливість знайомитися та поглиблювати свої знайомства, спілкуватися для особистого розвитку та розвитку свого бізнесу!

Відгуки про АПІТУ "АПИТУ - весьма грамотно организованная структура, действительно помогающая в решении проблем участникам рынка"

Павел Жданович, директор компании "Софтпром"
KO №39, 16.10.2007

Див. також: Інші відгуки про АПІТУ