Видання та видавництва у сфері ІТ

Увага! Наразі проводиться перенесення вмісту цієї сторінки на вікі-сайт АПІТУ. Зміни і доповнення вносьте за адресою http://uk.compu.wikia.com/wiki/Видання_та_видавництва_в_сфері_ІТ

Видання та видавництва для вендорів, дистриб'юторів, виробників і продавців ІТ-продукції, системних інтеграторів та інших учасників ринку інформаційних технологій

Channel Partner Украинаwww.cp-ua.com

Газета видавничого дому «СофтПресс» - перше в Україні видання для каналу «вендор – дистриб′ютор – реселер» у сфері ІКТ. Матеріали газети – новини, аналітика, інтерв′ю та статті.

Тематика: аспекти продажу ІКТ-товарів і послуг - логістики, мерчандайзингу, створення/підтримки філіальної і партнерської мереж, маркетингу, управління відносинами з клієнтами, управління фінансовими потоками.

Цільова аудиторія: керівники і співробітники компаній-вендорів апаратного та програмного забезпечення, дистриб'юторських і реселерських компаній, торгові представники і менеджери, що забезпечують супровід товарів і взаємодію з партнерами в українському сегменті світового ІКТ-ринку.

Тираж: 3 тис. екземплярів, Періодичність: двічі на місяць

ComputerWorld/Українаwww.computerworld.com.ua

Інформаційно-аналітичний тижневик "СomputerWorld/Україна" — помічник керівників ІТ-компаній, ІТ-підрозділів, що прагнуть оптимізувати свій бізнес, видається з 1994 року. "СomputerWorld/Україна" публікує новини ринків інформаційних технологій України і світу. У розпорядженні тижневика — власна тестова лабораторія, що дозволяє досліджувати новинки українського ІТ-ринку.

Періодичність: 52 номери. Тираж: 10 000.

EasyComhttp://www.easycom.com.ua

Новини ІТ галузі, огляди: цифрова індустрія, процесори, материнські плати, відеокарти, системи охолодження, корпуси, ноутбуки і КПК, комунікації, програмне забезпечення. Основна мова порталу - українська.

EPLUShttp://eplus.com.ua

Новости: Техника (Телефония, Аудио/видео, Фото, Компьютерная техника, КПК и навигация, Мониторы и ТВ), Интернет (Сайты, Поисковые системы, Веб-коммерция, Безопасность), Софт (Операционные системы, Все для офиса, Игрушки, Защитное ПО, Мобильное ПО, Сетевое ПО, Мультимедиа), Рынок (Компании, Финансы, Коммуникации, Услуги); Аналитика: Софт, Интернет, Компьютеры, Технологии, Рынок, Связь.

CRN/Ukrainian Editionwww.crn.com.ua

Видання для компаній, що заробляють гроші в IT бізнесі. Аналітика, тенденції і перспективи IT-бізнесу, нові ідеї для розвитку компаній з урахуванням міжнародної експертизи.

Тираж – 10 000, поширення – безплатно по всій Україні, на 95% по базі адрес (керівники і топ-менеджери IT компаній). Періодичність – щодвотижневик (19 номерів + 4 спецвипуски на рік).

Цільова аудиторія: Представництва вендорів, дистриб'ютори, системні інтеграторі і ІТ-інтегратори, виробники комп'ютерної техніки, ІТ-бізнес консультанти, рітейлери (найкрупніші національні і регіональні роздрібні мережі, магазини комп'ютерної техніки і споживчої електронеки та ін.), компанії МСП-сектору, що працюють в ІТ- бизнесі, компанії, що розробляють і впроваджують ПЗ, інтернет-провайдери, сервіс-провайдери, веб-розробники, дилери, реселери, VAR-компанії, Telecom VARs, та ін., White-box – партнери,

hi-tech.ua

http://hi-tech.ua/ — сайт про технології
 
Розповідає про світові новини в компаніях, про нові пристрої, запуски сервісів і стартапів. Публікує репортажі зі світових і регіональних заходів, виставок, форумів. 
 
Сайт працює з 2002 року.

ITC Onlineitc.ua

Hot Linewww.hotline.ua

ІТ-Менеджерwww.it-manager.kiev.ua

Профессиональное специализированное издание, где рассматривается круг вопросов, знание которых необходимо для эффективной работы руководителей IT-департамента (CIO).

it:timeswww.it-times.com.ua

Сообщество ИТ-специалистов / новости, обзоры, аналитика

ITCitcpublishing.com/ua

Видавничий дім. Видає журнали "Компьютерное обозрение", "Домашний ПК", "What Hi-Fi? Звук и видео", "dFOTO", "PrintWeek", "Mobility", "Gameplay", "Autocar", а також розвиває Інтернет-проекти.

PC Week, Ukrainian Editionwww.pcweek.ua

Щотижнева газета для корпоративних користувачів інформаційних технологій. Видається російською мовою видавництвом «СК Україна» із травня 2005.

PCWeek є провідним міжнародним ІТ-виданням для корпоративного ринку. Видається в країнах Європи і США (eWeek) та в Росії.

PCWeek/Ukrainian Edition інформує про передові інформаційні технології й рішення, найновіші розробки та продукти, тенденції розвитку ІТ-індустрії, найважливіші події вітчизняного і світового ринку ІТ.

Газета адресована керівникам, ІТ-директорам, керівникам підрозділів, співробітникам відділів АСУП, ІТ-спеціалістам.

PC World Ukrainewww.pcworld-ua.com

Практика інформаційних технологій. Практична спрямованість забезпечує журналу найвищу передплату серед ІТ-преси України. Призначений для читачів різної кваліфікації, яким необхідна інформація для прийняття рішень при придбанні й експлуатації апаратного та програмного забезпечення.

Наклад 18 000, періодичність: 12 чисел на рік. Поширення: 45% – передплата, 49% – роздріб, 6% – заходи (семінари, виставки, спонсорство).

proITwww.proit.com.ua

Тематичний інтернет-проект про ІКТ. Економічні показники діяльності компаній, кадрові призначення, технологічні нововведення, законодавче і регулювання та інше. Новини з української ринку ІКТ, аналітичні статті й огляди з оцінками і прогнозами, дайджест публікацій українських мас-медіа.

Директор Інформаційної Службиwww.comizdat.com

"Директор інформаційної служби" — професійний журнал для керівників підрозділів і проектів у галузі інформаційного забезпечення і автоматизації.

Видання всебічно розглядає актуальні методи, засоби та практику створення і супроводу сучасних інформаційних систем. Висвітлюється тематика організаційного керування, людського чинника, правові питання, координування дій з керівниками інших напрямів діяльності та інші аспекти.

Періодичність: 6 номерів на рік. Тираж: 13 200.

Дистрибуция и логистикаukrlogistica.com.ua,

Всеукраїнський інформаційно-аналітичний журнал з питань оптимізації логістичних процесів на всіх етапах виробництва, дистрибуції та збуту. Виходить російською мовою з 2003.

Наклад – 5000, періодичність – 10 чисел на рік, обсяг – 64 сторінок.

Журнал адресований керівникам виробничих підприємств, оптових компаній, торгових мереж, спеціалістам комерційних відділів, відділів логістики, постачання і збуту.

Тематика: закупочна логістика, транспортна логістика, логістика дистрибуції, робота складу, побудова і розвиток дистрибуції, кадрові питання, навчання, мерчандайзинг, імпорт, експорт, митниця, маркетингові стратегії, новинки спеціалізованої литератури.

ДК-Зв'язокhttp://hi-tech.ua/catalog-dkz/

"ДК-Зв'язок" — єдина в Україні щотижнева газета зв'язківців та їх партнерів, яка допомогає читачам скласти цілісну картину подій, що відбувалися на ринку телекомунікацій протягом тижня. Подає інформацію державних органів. Практично єдине україномовне видання у сфері ІКТ.

Коміздатwww.comizdat.com

Видавничий дім. На ринку ІТ з 1991. Видає журнали "PCWorld/Украина", "ComputerWorld/Украина", "Директор информационной службы (CIO)", "Корпоративные системы", "Сети и телекоммуникации", "Шпиль!".

Корпоративні системиwww.comizdat.com

"Корпоративні системи" — єдиний в Україні журнал для перших осіб, які приймають стратегічні рішення щодо створення та запровадження систем управління організаціями різних сфер діяльності. Даний журнал видається з 1994 року. За більш ніж 13 років журнал завоював авторитет як видання, що зробило вагомий внесок в популяризацію прогресивних методів стратегічного управління, автоматизацію бізнес-процесів та консалтингу, як на ринку України, так і країн СНД.

Періодичність: 6 номерів в рік. Тираж: 3 200.

Компьютерное обозрениеko-online.com.uaitcpublishing.com/ko/

Еженедельник "Компьютерное Обозрение", издается с 1995 г., рассчитан на опытных пользователей и профессионалов в области информационных технологий, занятых в производстве, обслуживании и продаже IT-продуктов и услуг.

Издание содержит новости и статьи о последних технологических разработках, описания и тестирования новых продуктов, аналитические материалы, обзоры рыночной ситуации в сегментах IT-индустрии, как в Украине, так и за рубежом.

Тираж еженедельника – 18 000, объем – 80-88 стр. По независимым оценкам, аудитория каждого выпуска составляет около 60 тыс. человек, аудитория журнала - 250 тыс.человек.

"Компьютерное Обозрение" является инициатором ряда начинаний и премий, среди которых "Продукт года" и "Человек года" от "Компьютерного Обозрения".

Сети и бизнесwww.sib.com.ua

"Мережі та бізнес" — професійний журнал про мережі та телелекомунікації: технології, огляди, нові продукти, тестування, реалізовані проекти. Публікує щорічні дослідження українського ринку телекомунікацій.

Журнал орієнтований на спеціалістів в області зв’язку і телекомунікацій, менеджерів різних сегментів мережевого ринку, а також містить інформацію для всіх, хто цікавиться новинками мережевих технологій.

Сети и телекоммуникацииwww.seti.com.ua

"Мережі та телекомунікації" — провідне українське видання для фахівців в галузі зв’язку. Щомісячно в журналі друкується інформація про тенденції розвитку ринку телекомунікаційних та мережевих технологій. На сторінках видання ви знайдете думки експертів, всебічні огляди, аналіз тенденцій розвитку українського та світового ринку інформаційних технологій, практичні рекомендації з найбільш ефективного застосування сучасних технологій, незалежні тестування мережевого і телекомунікаційного обладнання.

Періодичність: 10 номерів на рік. Тираж: 8 000.

СофтПрессwww.softpress.com.ua

Найбільший в Україні видавничий дім, що спеціалізується на інформаційних та комунікаційних технологіях, розвиває Інтернет-проекти, бере активну участь у житті ринку.

Channel Partner Украина, www.cp-ua.com
Itware: рішення для бізнесу, Itware.com.ua

Телеком. Телекоммуникации и сетиwww.telecom.com.ua

Журнал "Телеком. Телекоммуникации и сети" — інформаційно аналітичний огляд сучасних телекомунікаційних технологій та їх практичне застосування в умовах українського ринку. Основні теми журналу: корпоративні і відомчі телекомунікації, локальні та глобальні мережі, Інтернет та інтранет, сертифікація обладнання, інформаційна безпека і захист інформації, програмне забезпечення, технології та стандарти, зберігання даних, сучасне обладнання, тенденції розвитку технологій на світовому і вітчизняному ринках телекомуниікацій.

Транспорт і зв'язок

ДП "Інформаційно-видавниче агентство "Транспорт і зв‘язок",
14, пр. Перемоги, 01135, Київ
461 5662, panorama @ mtu . gov . ua , vidomosti @ mtu . gov . ua

Видає моніторинг-дайджест «Панорама галузі» Міністерства транспорту та зв’язку України

Український телекомунікаційний портал http://portaltele.com.ua/

Сайт запущений 19 квітня 2010 року російською мовою і містить новини (операторів зв'язку, програмних продуктів, технологій, офіційні законодавчі, розвитку Інтернету, мультимедійні); статті про мережеві технологіх, стандарти і протоколи, канали зв'язку, обладнання зв'язку; інформацію про телекомунікаційні ВНЗ та НДІ, розділ гумору.

Шпиль!

Ігровий журнал. Видавець - "Коміздат".