АПІТУ відкрита для співробітництва із усіма громадськими організаціями та професійними об'єднаннями, державними органами, окремими підприєствами. Нижче приведена коротка інформація про деякі з них (за абеткою).
Асоціація „Інформаційні технології України”,
Створена у 2004 для консолідації зусиль по просуванню на зовнішніх ринках конкурентоздатної продукції українських компаній, злиття наукового і виробничого потенціалу України для створення програмного забезпечення, яке відповідає міжнародним стандартам, а також умов для подальшого розвитку області.
Асоціація операторів зв’язку "ТЕЛАС",
Заснована у 1997. До складу Асоціації входить 31 організація. Члени Асоціації сумарно надають близько 90% загального обсягу послуг зв’язку в Україні. УАВПЗ
Асоціація підприємств комп'ютерних та інформаційних технологій (АП КІТ) ,
Ассоциация предприятий компьютерных и информационных технологий (АП КИТ)
Найбільша і найпотужніша ІТ асоціація Російської Федерації.
Асоціація учасників електронного бізнесу України „УЕЛБУ”,
Створена у 2008 для спряння розвитку електронного бізнесу в Україні. Пріоритетні задачі: розробка механізмів функціонування і розвитку електронного бізнесу та електронної комерції в Україні; підтримка ініціатив з реформування і вдосконалення відповідної законодавчої бази.
Асоціація учасників ринку бездротових мереж передачі даних України „Wireless Ukraine”,
Заснована у 2002. Об’єднує понад 80 організацій сектору безпровідних технологий (оператори, системні інтегратори, дистриб'ютори обладнання, державні організації) із України, а також Грузії, Росії та інших зарубіжнних країн.
Всеукраїнська асоціація «Інформаційна безпека та інформаційні технології»
Всеукраїнська асоціація комп’ютерних клубів та Інтернет-кафе „ВАКК”,
Існує з 2001, нараховує 524 члени та має регіональні представництва в усіх областях. На основі спільної угоди Міністерство освіти і науки України, Всеукраїнська асоціація комп'ютерних клубів, ВАТ „Укртелеком” та Програма розвитку ООН в Україні виконують масштабний проект „Шкільні Інтернет-клуби”.
Громадська рада з питань ІКТ
Громадська рада з питань інформаційно-комунікаційних технологій. Консультативно-дорадчий та ініціативний орган формування узгодженої громадської позиції та захисту консолідованих інтересів індустрії ІКТ. Громадською радою підтримується форум "Інформаційне cуспільство України" - www.ict-forum.in.ua
Інтернет асоціація України „ІнАУ”,
Створена в 2000. Об’єднує понад 80 провідних компаній, що працюють у сфері надання послуг доступу до Інтернету та виробництва відповідного обладнання, а також створення інформаційних ресурсів в Інтернеті. При Асоціації працюють Українська мережа обміну трафіком (UA-IX) та постійно діючий Третейський суд.
Індустріальний телевізійний комітет (ІТК),
Галузева асоціація, що представляє інтереси телевізійного ринку України. Об’єднує телеканали Інтер, 1+1, Новий, ICTV, СТБ, Канал «Україна», ТЕТ, НТН, М1, ТОНІС та Мегаспорт, медійні агенції Publicis Groupe Media, Provid/BBDO, Іnіtіatіve medіa та FCB MA, великих рекламодавців - українські представництва Coca-Cola, Unilever, Procter&Gamble та Gillette. Місія ІТК – сприяти розвитку українського телебачення, цілі ІТК – захист інтересів членів Асоціації, забезпечення саморегуляції галузі, створення оптимальних умов для професійної діяльності.
Комісія з питань науки і технологій УСПП,
До складу Комісії входять 24 керівники науково-дослідних організацій, вищих навчальних закладів, асоціацій та міжнародних організацій.
Комісія з питань телекомунікацій та інтелектуальних мереж УСПП,
До складу Комісії входять 17 керівників найбільших компаній України, що працюють у галузі інформаційних технологій і телекомунікацій, а також провідні експерти галузі.
Комітет з інформаційних технологій Американської торгівельної палати в Україні,
Завданням Комітету з інформаційних технологій є вдосконалення середовища для подальшого розвитку стійкого і добре регульованого ринку інформаційних технологій в Україні. У рамках Комітету створено 4 робочі групи:
Комітет з питань телекомунікацій Американської торгівельної палати в Україні,
Представництво Американської Торгівельної Палати в Україні створене у червні 1992 року і нараховує 450 компаній-членів, що представляють більшість найвпливовіших вітчизняних та іноземних інвесторів в Україні. Компанії — члени Американської Торгівельної Палати в Україні забезпечують більшість прямих інвестицій в економіку України та надають громадянам України понад 400 000 робочих місць.
Консультативна рада з питань інформатизації при Верховній Раді України,
Дорадчо-консультативний орган, створений при Верховній Раді України у 1998. До складу Консультативної ради входять 28 членів, серед яких народні депутати України, вчені, представники підприємств, установ, організацій та органів виконавчої влади, які працюють у галузі інформаційних технологій та суміжних галузях.
Співтовариство директорів з інформаційних технологій України,
Всеукраїнська громадська організація, зареєстрована в 2007. Членів об`єднує "прагнення до досягнення особистого успіху за рахунок удосконалення професійної майстерності, популяризації інформаційних технологій та способів їх ефективного застосування, спільного впливу на процеси використання інформаційних технологій суспільством".
Телеком клуб,
http://telecom-club.org.ua Київська міська громадська організація, створена в 1999, як об'єднання лідерів компаній, які працюють на ринку телекомунікацій та інформаційних технологій України. Метою клубу є об'єднання зусиль членів для сприяння розвитку телекомунікаційних систем України
Українська асоціація фахівців інформаційних технологій,
Центр політико-правових реформ,
Аналітичний центр, недержавна неприбуткова організація, створена в 1996 з метою сприяння проведенню реформ у політичній і правовій сферах та реалізації полопжень Конституції України шляхом проведення аналітичних досліджень, підготовки проектів нормативних актів, здійснення незалежної юридичної експертизи законопроектів, організації семінарів, конференцій та поширення правової інформації. Інформаційне право є одним із напрямків діяльності Центру.