Зустріч із Любомирою Бурлачук. Початок перенесено на 18:00

Члени АПІТУ в рамках проекту «Зустрічі з цікавими людьми» вже спілкувалися із Сергієм Тарутою, Сергієм Гусовським, Олександром Данченком.

«Надихати, об’єднувати, змінювати!» — так визначила свою персональну місію Любомира Бурлачук, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) з розвитку міжнародних зв’язків, зустріч із якою відбудеться у вівторок, 24 листопада

Місце зустрічі: коворкинг-центр «Щастя Хаб», Київ, ул. Паньківська, 14, 

Початок перенесено на 18:00, очікуваний час закінчення: 20:00.

Тема зустрічі «Лідерство в 21 столітті: нова парадигма».

Реєструйтеся тут.

Любомира Бурлачук має різносторонній професійний досвід та вагомі досягнення в трьох областях діяльності – науково-дослідницька робота, фармацевтичний бізнес та бізнес-освіта.

Тема лідерства нового типу є однією з ключових тем міждисциплінарної авторської програми Любомири "Більше, ніж Бізнес: Мистецтво і Наука для Творчих Лідерів"в якій тема лідерства та ключові поняття бізнесу осмислюються по-новому — крізь призму філософії, науки та мистецтва. Ідея цієї програми виникла у Любомири в результаті творчого синтезу її професійного та життєвого досвіду, особливого погляду на бізнес та бізнес-освіту.

Із досьє АПІТУ:

  • Любомира Бурлачук закінчила Київський університет імені Тараса Шевченка (факультет кібернетики, кафедра структурної та прикладної лінгвістики, диплом з відзнакою). Друга освіта — Executive MBA kmbs.
  • До 1995 — науковий співробітник і аспірант Інституту кібернетики НАН України імені Віктора Глушкова.
  • З 1995 — американська фармацевтична компанія «Eli Lilly». З 1999 — очільник представництва «Eli Lilly» в Україні, Молдові та Білорусі, ініціатор унікального проекту національного рівня по створенню в Україні вітчизняного виробництва людських генно-інженерних інсулінів з субстанції та за технологією «Eli Lilly», в партнерстві з ВАТ «Фармак».
  • 2007–2011 — заступник Генерального директора з розвитку зовнішніх стосунків на ВАТ «Фармак».
  • 2012—2014 заступник Декана kmbs з розвитку міжнародних зв’язків, викладач kmbs, автор міждисциплінарної інноваційної програми для бізнес-лідерів «Beyond Business: Arts and Science for Creative Leaders». 
  • Має нагороди від Президента України, Міністерства охорони здоров’я України, орден Св. Анни IV ступеня від Митрополита Київського і Всієї України Блаженнійшого Володимира, численні нагороди від компанії «Eli Lilly» та американської організації «Project HOPE», подяки від Національного Університету «Києво-Могилянська Академія» та kmbs.

Ваші запитання будуть заздалегідь передані Сергієві Гусовському