Новорічна зустріч АПІТУ, 18 грудня, Чт, 18:00

Шановні пані і панове!
 
В четвер, 18 грудня 2014 року о 18:00 в основному залі ресторану «Театро», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 53, готель «Опера», www.opera-hotel.com, відбудеться Новорічний вечір Асоціації підприємств інформаційних технологій України. На вечір запрошені керівники і акціонери компаній — членів АПІТУ, державні керівники ІКТ-галузі, керівники партнерських асоціацій.
 
У програмі — підведення підсумків року, зрушення в легалізації імпорту, мезичний супровід жіночого струнного квартету «Десідеріо» (італійською «Бажання», репертуар від нестаріючої класики Моцарта і Баха, віденських вальсів до аргентинських танго, джазових композицій та — просто хорошої, знайомої музики), фуршет, спілкування. Дрес-код — не визначений. 
 
Традиційна церемонія вручення нагород «Ukrainian IT-Channel Award» в цьому році проводитися не буде у зв'язку з соціальною і воєнною ситуацією. Натомість просимо надати для узагальнення та відзначення під час вечора інформацію про соціальні та громадянські ініціативи Членів Асоціації (захист життя і інших основних прав людини, захист праці, екологічні ініціативи, подолання корупції) 
 
Число представників — необмежене. Від компаній-асоційованих Членів — один представник, а від дійсних членів АПІТУ два — беруть участь безкоштовно, наступні сплачують 600 грн. за особу. Для представників компаній, що не є членами АПІТУ, вартість участі становить 1200 грн.
 
Кошти за участь можна сплатити готівкою або перерахувати на рахунок АПІТУ:
 
Отримувач: АСОЦІАЦІЯ „ПІДПРИЄМСТВ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ УКРАЇНИ”
Код ЄДРПОУ: 35209503, Рахунок № 26007134660200 у АТ „УкрСиббанк” Код банку (МФО) 351005
Призначення платежу: Цільовий внесок в Асоціацію „Підприємств інформаційних технологій України”  на проведення новорічної зустрічі.
 
Реєстрація: на цій сторінці (див. нижче), або по тел. (044) 585 8283, або ел. поштою officeapitu.org.ua 
 
Бажаємо приємного та корисного спілкування!

За бажанням перелічіть та опишіть ініціативи, спрямовані на захист життя і інших основних прав людини, захист праці, екологічні ініціативи, подолання корупції. Більше див. статтю Глобальний договір ООН у Вікіпедії.