Microsoft випускає два нових рішення з корпоративної безпеки

3 грудня корпорація Microsoft оголосила про доступність фінальних версій двох нових рішень корпоративної безпеки: Forefront Threat Management Gateway (TMG) 2010 та Forefront Unified Access Gateway (UAG) 2010. Нові рішення дозволять замовникам покращити захист своєї інформаційної інфраструктури та за менших ресурсних затрат підвищити операційну ефективність.

Із випуском Forefront TMG та UAG Microsoft пропонує фундаментально новий підхід до безпеки, який має назву Business Ready Security (Безпека, орієнтована на бізнес). Цей підхід полягає у тому, що безпека є передумовою розвитку бізнесу. Інформаційна безпека має допомагати підприємствам досягати бізнес-цілей, забезпечуючи управління ризиками. Рішення, які випускаються у рамках цього підходу, допомагають надати працівникам надійно захищений доступ до інформації, яка потрібна їм для виконання їхньої роботи.

«Рішення з інформаційної безпеки знаходять все більший попит на ринку. Поява продуктів, які пропонують новий рівень корпоративного захисту давно очікувана замовниками Microsoft не лише в усьому світі, а й в Україні. Адже безпечніша та більш продуктивна робота – це те, чого прагнуть і роботодавці, і працівники. Втілення підходів Business Ready Security – наша довготермінова стратегія, спрямована на те, щоб допомогти замовникам зробити інформаційну безпеку стратегічним бізнес-активом», – стверджує Ігор Мальченюк, спеціаліст із технологій компанії «Майкрософт Україна».

Forefront Threat Management Gateway 2010 – це наступник відомого продукту ISA Server 2006, нове покоління рішень для комплексного захисту периметра мережі, який робить безпечним доступ користувачів до ресурсів Інтернет завдяки надійному захисту проти небажаного програмного забезпечення, небезпечних веб-сайтів та вразливостей. Із Forefront TMG 2010 вперше замовники зможуть скористатись Microsoft Reputation Cloud Services – системою на базі обчислювальної «хмари», яка надає замовникам доступ до величезної бази даних згрупованих веб-сторінок. В результаті компанії отримують новий вдосконалений спосіб утримання співробітників від доступу до заборонених або шкідливих веб-сайтів.

Forefront Unified Access Gateway 2010 дає змогу компаніям забезпечити своїх працівників (а також третіх осіб, яким вони довіряють) віддаленим доступом до корпоративних ресурсів та застосунків, убезпечуючи продуктивну роботу мобільних працівників. Forefront UAG побудований на технологіях захисту віддаленого доступу IAG 2007 із розширенням таких можливостей, як інтелектуальність продукту, безпеку, керованість та простота використання.

Антон Бовшовський, експерт партнера Microsoft – компанії TechExpert, відзначає: «Forefront Threat Management Gateway – чудовий продукт, який виводить безпеку в організації на наступний рівень, забезпечуючи при цьому простоту адміністрування та володіючи ще більш зручним інтерфейсом. Серед корисних для нас нововведень в першу чергу варто відзначити 64-розрядну реалізацію, управління кількома каналами зв’язку, інтеграцію з Forefront Security Suite та багато іншого. Продукт наступного покоління, і цим все сказано!».

Microsoft розглядає безпеку у ширшому й більш стратегічному ракурсі, згідно якого безпека повинна містити захист, доступ та управління, які побудовані навколо ідентифікаційних даних користувачів та інтегровані у високонадійну та захищену платформу, яка вільно взаємодіє та поєднується з іншими компонентами. Таке визначення інтегрованої безпеки, побудованої навколо ідентифікації, є унікальним та центральним для всіх зусиль Microsoft з розробки продуктів і технологій. Водночас воно допомагає будувати рішення безпеки, які краще адаптовані до вимог замовників та роботи користувачів.

Microsoft пропонує шість базових рішень, яки складають Business Ready Security. Кожне надає інтегровану, базовану на ідентифікаційних даних, платформу, яка допомагає підприємствам скоротити ІТ-витрати та надати нові можливості:

  • Безпечна пошта. Дозволяє безпечне бізнес-спілкування з будь-якого місця і будь-якого пристрою та запобігає неавторизованому використанню конфіденційної інформації.
  • Безпечна спільна робота. Надає безпечну платформу спільної роботи з абсолютно будь-якого місця і будь-якого пристрою та запобігає неавторизованому використанню конфіденційної інформації.
  • Безпечне робоче місце. Захищає клієнтські та серверні операційні системи від наростаючих загроз та втрати інформації, та надаючи безпечний доступ з абсолютно будь-якого місця та будь-якого пристрою.
  • Захист інформації. Виявити, захистити та управляти конфіденційними даними по всьому підприємству з всебічним рішенням, яке інтегроване з платформою та програмами.
  • Управління ідентифікацією та доступом. Надати безпечний та неперервний/плавний доступ до локальної (on-premise) та хмарної (cloud) інфраструктури та програм з довільного місця чи пристрою
  • Інтегрована безпека. Захистити інформацію та інфраструктуру по всьому підприємству з всебічним рішенням, котрим простіше управляти та контролювати.

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.