Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) за сприяння Головного управління освіти і науки та Головного управління у справах сім’ї та молоді м. Києва ініціювала та провела Конкурс малюнків “Інформаційні технології очима дітей” для школярів м. Києва.
20 лютого 2010 р. в Києві в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося відкриття виставки найкращих робіт і нагородження переможців конкурсу.
На церемонії нагородження були присутні голова правління АПІТУ Володимир Цой, представник Секретаріату Кабінету Міністрів України Володимир Татаренко, Заступник начальника Головного управління з питань сім'ї та молоді Києва Тетяна Пугачова, представники компаній Kingston, Microsoft, «Юг-Контракт», «Студії Лимон, переможці та учасники конкурсу, педагоги, батьки.
Головні призи: перше місце – нетбук MSI від Інтернет-магазину «Проторія» отримала Дарія Лісова за роботу «Сучасна пошта», друге місце – фотоапарат Kodak від компанії «Юг-Контракт» – Аліна Качановська за роботу «Компютерний Всесвіт», третє місце – путівки на оздоровлення, надані Головним управлінням з питань сім’ї та молоді Києва, отримали Костянтин Лазарєв, Анастасія Павленко, Вікторія Кузьменко, Анастасія Решетилова, мр3-плеєр від компанії «Юг-Контракт» за кращу роботу з регіонів отримала Юлія Мироненко.
Фіналісти, роботи яких були представлені на виставці, отримали флеш-накопичувачі від компанії Kingston, підписку на журнали від видавничих домів ITC та «СофтПрес», сертифікати на створення та обслуговування власного веб-сайту від «Студії Лимон», а також спеціальні призи від компанії Microsoft в рамках програми «Онляндія – безпечна веб-країна».
З роботами можна ознайомитися на сайті: http://maliunky.apitu.org.ua.
Захід пройшов у позитивній, дружелюбній атмосфері, всі учасники отримали заохочувальні призи.
Виставка показала дитяче безпосереднє бачення сучасних тенденцій в сфері інформаційних технологій, важливість ІТ в повсякденному житті.
В подальшому АПІТУ продовжуватиме організацію подібних заходів в соціальній та освітній сферах для створення тісніших відносин між суспільством та ІТ-бізнесом, а також для виявлення і заохочення талановитої молоді.