Протокол 13-го засідання Правління

Протокол
13-го засідання Правління АПІТУ

14 жовтня 2009 р. Київ, вул. Шолуденка, 3, офіс МТІ

Присутні члени Правління: Володимир Цой, Юрій Чубатюк, Валерій Базиленко, Павло Жданович, Олександр Радченко, Анжеліка Рубежова, Володимир Чайковський.
Присутні працівники Виконавчої адміністрації: Юрій Пероганич, Ксенія Губенко, Тетяна Руденко.

Порядок денний:
1. Про диференціацію системи внесків в АПІТУ і розширення асоціації
2. Про проведення ІТ – форуму
3. Про зміну формату неформальних зустрічей членів АПІТУ
4. Про приєднання АПІТУ до Глобального договору ООН
5. Про організацію конкурсу малюнків «Новітні технології в моєму житті»
6. Різне

Питання Рішення
1. Про диференціацію системи внесків в АПІТУ і розширення асоціації Залучати нових членів, починаючи з партнерів членів АПІТУ. Терміном асоційованого членства визначити 1 рік. Безоплатно приймати в члени АПІТУ в статусі асоційованого члена.
2. Про проведення ІТ – форуму Провести ІТ форум під егідою Асоціації. Першу зустріч оргкомітету провести 28 жовтня. .
3. Про зміну формату неформальних зустрічей членів АПІТУ 3.1. Для спілкування між членами Асоціації проводити щоквартальні зустрічі за рахунок Асоціації. Провести опитування членів Асоціації щодо зацікавленості в окремих заходах за їх власний рахунок.
3.2. Провести передноворічну зустріч на початку грудня 2009 року.
4. Про приєднання АПІТУ до Глобального договору ООН Приєднатися. Ю.Пероганичу підготувати відповідного листа на адресу Генерального секретаря ООН.
5. Про організацію конкурсу малюнків «Новітні технології в моєму житті» Підтримати ідею та доопрацювати спільно з зацікавленими членами АПІТУ.
6. Різне
6.1. Проведення зустрічі членів АПІТУ з кандидатами в президенти, зокрема з Сергієм Тигіпко. А. Рубєжовій додатково вивчити питання, опрацювати з представниками штабу С. Тігіпка прийнятні формати зустрічі.