«БМС Консалтинг» стала «Партнером року Microsoft» в Україні

Напередодні традиційної щорічної Всесвітньої партнерської конференції корпорація Microsoft оголосила список фіналістів та переможців всесвітнього конкурсу партнерських рішень «Worldwide Partner Awards Program», де також обирають кращого партнера Microsoft у кожній країні. В Україні звання «Партнера року Microsoft» отримала компанія «БМС Консалтинг». Всього в рамках програми партнери із 110 країн представили близько 3 тисяч рішень на базі технологій Microsoft.

Звання «Партнер року Microsoft» присуджується партнерам, які створюють високоефективні інноваційні рішення на базі технологій Microsoft. «БМС Консалтинг» – один з провідних гравців ринку системної інтеграції, для якого розробка та реалізація проектів на платформі Microsoft є стратегічним напрямком діяльності. Один з найбільших українських партнерів Microsoft, «БМС Консалтинг» постійно випробовує новітні технології та впроваджує їх у своїх клієнтів. Зокрема, саме «БМС Консалтинг» брала участь у першому в Україні впровадженні SharePoint 2010, що проводився в рамках всесвітнього запуску продуктів сімейства Microsoft Office 2010 і реалізувала наймасштабніший проект оптимізації корпоративних робочих місць на базі Windows 7. Крім того, системний інтегратор є піонером у реалізації рішень з інформаційної безпеки на базі продуктів Microsoft і активно розвиває власну консалтингову практику за багатьма іншими напрямами.

«Співпраця з Microsoft є одним із найпріоритетніших векторів нашої діяльності. Професійна робота українського офісу Microsoft, його зважена і якісна партнерська політика, є запорукою нашого успішного співробітництва. Ми і надалі будемо розширювати технологічну експертизу на базі технологій Microsoft, що дозволить запропонувати нашим клієнтам якісні рішення і високий рівень послуг», – стверджує голова правління «БМС Консалтинг» Сергій Савченко.

«Статус «Партнер року» отримують лише найсильніші – ті, чия кваліфікація і досвід мають підтвердження на практиці, чиї інноваційні ідеї втілені в життя. Радий поздоровити «БМС Консалтинг» з цією перемогою і бажаю і надалі залишатися нашим надійним партнером, розвиваючи рішення і проекти напрямку Microsoft. Зі свого боку, ми будемо приділяти особливу увагу саме тим партнерам, які вважають проекти на платформі Microsoft своїм стратегічним напрямом, і чиї досягнення гідні міжнародного визнання», – зазначив генеральний директор «Майкрософт Україна» Дмитро Шимків.

Нагороди будуть вручені переможцям конкурсу партнерських проектів на Всесвітній партнерській конференції, яка пройде з 12 по 15 липня 2010 року в Вашингтоні.

Повний список категорій програми WW Partner Award Program доступний за адресою www.microsoft.com/presspass/events/wpc.

Інформація про нову Партнерську Мережу Microsoft доступна за адресою https://partner.microsoft.com/ukraine.