Microsoft оголошує зміни у керівному складі корпорації у Східній та Центральній Європі

Корпорація Microsoft оголосила про призначення Вахе Тороссяна на посаду корпоративного віце-президента по роботі з малим і середнім бізнесом та партнерами, у прямому підпорядкуванні Кевіну Тернеру, головному операційному директору корпорації Microsoft. До цього Тороссян очолював діяльність компанії у Східній та Центральній Європі.

У свою чергу, з 5 липня регіональним віце-президентом Microsoft у Східній та Центральній Європі призначено Дона Грентама. Відсьогодні він керуватиме бізнесом корпорації у 26 філіях, які обслуговують 32 країни, у тому числі й Україну.

До цього Грентам був старшим віце-президентом та директором з продажу у компанії Hewlett-Packard. У цій якості він відповідав за роботу компанії з великими корпоративними клієнтами у галузях телекомунікацій, ЗМІ та розваг, фінансових послуг, виробництва та дистрибуції та охорони здоров’я. Раніше Грентам провів 9 років у Sun Microsystems, його останньою посадою в цій компанії була посада виконавчого віце-президента з міжнародних продажів та послуг. Грентам почав свою кар’єру у компанії IBM, де пропрацював 17 років, у тому числі три роки – відповідаючи за продажі у Північній Європі.

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.