Андрій Терехов очолив департамент стратегічних технологій «Майкрософт Україна»

Андрія Терехова було призначено на посаду директора департаменту стратегічних технологій «Майкрософт Україна». Він очолив підрозділ, головні завдання якого – розвиток українського ринку програмного забезпечення, побудова партнерських відносин з розробниками ПЗ та розвиток ІТ-освіти, а також просування технологій розробки Microsoft серед українських фахівців.

«Задача Microsoft в Україні – допомогти країні реалізувати свій потенціал за допомогою інновацій. Україна займає друге місце в Центральній та Східній Європі за кількістю професійних розробників ПЗ, тому підтримка девелоперів – один з ключових пріоритетів для нас. Саме тому популяризацією технологій корпорації в професійному середовищі тепер займається спеціаліст зі штаб-квартири Microsoft у Центральній та Східній Європі. Я радий вітати Андрія Терехова в нашій команді, певен, що його міжнародний досвід дозволить платформі Microsoft посилити свої позиції серед розробників та ІТ-спеціалістів», – прокоментував призначення генеральний директор «Майкрософт Україна» Дмитро Шимків.

Андрій Терехов розпочав кар’єру в російському представництві Microsoft з посади менеджера академічних програм відділу стратегічних технологій у 2003 році. Три роки потому він був призначений провідним спеціалістом із роботи з розробниками програмного забезпечення в Центрально-східноєвропейській штаб-квартирі Microsoft в Мюнхені. На цій посаді Андрій Терехов координував програми Microsoft для університетів, наприклад, Imagine Cup, MSDN Academic Alliance та DreamSpark, чим сприяв впровадженню інноваційних технологій в навчальні заклади понад 30 країн Європи. До Microsoft Андрій працював програмістом в російській компанії «Ланіт-Терком». Андрій Терехов отримав ступінь кандидата технічних наук у Санкт-Петербурзькому державному університеті.

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.