Допоможіть перекладачеві Microsoft вивчити українську!

Перекладач Microsoft, який використовується у застосунках Office та у пошуковику Bing, почав робити переклади українською мовою. Українська стала 35-ю в переліку доступних для перекладу мов.
Запрошуємо вас взяти участь у вдосконаленні сервісу та спробувати перекладач в дії за цією адресою. Перекладач Microsoft автоматично навчається, тож ви можете допомогти йому підвищити якість перекладу українською – просто давайте йому побільше завдань і відгуків.

Українську мову додано в панель перекладу пошуковика Bing, а також у відповідний прискорювач (акселератор) у браузерах Internet Explorer 8 і 9. Тепер читати, що пишуть ваші іншомовні друзі у Facebook, можна, зробивши всього два кліки.

Щоб запропонувати свій варіант перекладу, використовуючи панель прискорювача, треба навести мишку на речення, і над ним з’явиться команда «Більше перекладів» (More translations). Натиснувши на цю опцію, можна обрати варіант перекладу, який вам подобається більше, а також відредагувати вже наявні варіанти.

Той самий двигун автоматичного перекладу також вбудовано в Microsoft Office, а отже переклад на українську чи з української доступний безпосередньо в ваших документах. Для цього необхідно встановити відповідний мовний пакет і завантажити додаткову мову перекладу таким чином:

  • Натиснути «Налаштування досліджень» (Research Options) внизу
  • Натиснути «Оновити/видалити» (Update/Remove)
  • Обрати «Перекладач Microsoft» (Microsoft Translator)
  • Натиснути «Оновити» (Update), тоді «Продовжити» (Continue)
  • «Встановити» (Install).

Окрім того, нашу мову також додано в Microsoft Translator Widget – інструмент, який можна встановити на сайт чи блог, щоб відвідувачі з різних країн світу могли читати його своєю мовою, не заходячи на окремий сайт для перекладу.
Спробуйте та додайте рідну мову до всіх інструментів, що використовуються в роботі та вдома.

Про корпорацію Microsoft
Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.

Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.