Офісні гуру отримають сертифікати від Microsoft

«Майкрософт Україна» за підтримки порталу rabota.ua запустили сайт Office Guru, на якому можна пройти тест на знання Microsoft Office і отримати безкоштовний сертифікат, що стане у нагоді при влаштуванні на роботу.

Сайт Office Guru створений для тестування рівня володіння пакетом популярних програм Microsoft Office. Ті, хто вдало пройдуть тест, отримають безкоштовний сертифікат, який підтверджує наявність практичних навичок у Office 2010. Унікальний номер цього сертифікату його володар може розмістити у резюме, а роботодавці - перевірити на сайті проекту.

«Ми започаткували ініціативу Office Guru, щоб надати можливість всім бажаючим отримати об’єктивну та неупереджену оцінку власних знань пакету Microsoft Office. Конкуренція на ринку праці як ніколи висока, і наш сертифікат допоможе виділитися тим, хто володіє найновішими офісними програмами. Запитання складені не для технічних спеціалістів – вони стосуються функцій, якими офісні працівники користуються щодня, і які допомагають їм бути більш продуктивними на робочому місці», – стверджує Андрій Горлушко, керівник підрозділу продуктової групи Information Worker «Майкрософт Україна».

Інформація щодо рівня володіння комп’ютерними програмами у резюме – це вимога часу і ринку праці. Але як оцінити рівень володіння офісними програмами претендента на вакансію? Ініціатива «Майкрософт Україна» допоможе за 10-20 хвилин на прикладі найсучаснішої версії пакету Office 2010 перевірити практичні навички у Word, Excel, PowerPoint, Outlook і OneNote та дістати відповідь на це питання.

Проект Office Guru підтримав провідний портал з працевлаштування в Україні rabota.ua – майданчик для пошуку висококласних спеціалістів. PR-менеджер порталу rabota.ua Ольга Климова зазначила, що на ринку праці досі не було інструменту об’єктивної оцінки комп’ютерних знань офісних працівників та схвалила те, що ініціатива надійшла саме від розробника найпопулярніших офісних програм. За словами Ольги, винайдений інструмент буде корисний як людям, що знаходяться у пошуку роботи, так і роботодавцям.

Пройти тест Office Guru можна на сайті www.microsoft.ua/officeguru. Обговорення проекту ведеться також у групах Microsoft Office у соціальних мережах Facebook та вКонтакте.

Пройти поглиблене навчання з Microsoft Office 2010 можна у сертифікованих Microsoft навчальних центрах, список яких можна знайти на сайті проекту Office Guru.

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.

Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.