ASUS представляє в Україні комплект Xtion PRO

Нещодавно компанія ASUS представила новий тип керуючого пристрою для ПК, практична реалізація якого складається з двох компонентів: бездротового транслятора WAVI та датчика руху Xtion. Транслятор призначений для передачі мультимедійних матеріалів у форматах високої чіткості з комп'ютера на телевізор через бездротовий інтерфейс, а датчик розпізнавання руху дає можливість управляти відтворенням цих матеріалів, а також виконувати різні дії в комп'ютерних програмах, зокрема іграх, за допомогою простих жестів. Підключення комп'ютера до телевізора здійснюється за допомогою бездротового інтерфейсу HDMI, що працює на частоті 5 ГГц і забезпечує зону покриття до 25 метрів.

Засоби розробника – Xtion PRO

Для розробників, зацікавлених у створенні програм з використанням технологій керування за допомогою жестів, тепер доступний набір засобів розробки ASUS Xtion PRO. Цей набір являє собою професійну платформу для розробки програм з використанням технології розпізнавання рухів, в яку входить датчик руху та набір засобів розробника (SDK). Програми, створені з використанням ASUS Xtion PRO, можуть надаватися кінцевим користувачам для завантаження через портал ASUS@Vibe. Пропонується також можливість продажу програм через даний портал.

Доступність і ціна

Комплект для розробки Xtion PRO вже доступний в Україні. Його рекомендована ціна складає $ 184. 

Технічні характеристики комплекту Xtion PRO

Робоча відстань

0,8-3,5 м

Поле огляду (по горизонталі, по вертикалі, по діагоналі)

58°, 45° , 70°

Датчик

Датчик глибини

Платформи, що підтримуються

Intel® X86, AMD®

Операційні системи, що підтримуються

Microsoft Windows® XP, Vista, Windows 7 (32/64-бітні версії), Linux Ubuntu 10.10 (X86, 32/64-бітні версії)

Інтерфейс/живлення

USB 2.0

Мови програмування

C++/C# (Windows®)

C/C++(Linux)

Технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Докладніше див. www.asus.ua.

Про компанію ASUS 

Компанія ASUS є виробником найбільш продаваних і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для побутових користувачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, монітори, настільні ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання та мобільні телефони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2010 році ASUS отримала 3398 нагород і здобула загальне визнання в якості розробника революційного Eee PC™. У 2010 році оборот компанії, що нараховує більше 10 тисяч співробітників та висококласних розробників по всьому світу, склав 10 мільярдів доларів США.