Протокол 24-го засідання Правління АПІТУ

Протокол 

24-го засідання Правління АПІТУ, 11 cерпня 2011 р. 17:00-19:00

Київ, вул. Жилянська, 75, офіс Майкрософт Україна, 4-й поверх.

Присутні члени Правління: Ірина Волк, Павло Жданович, Віктор Побережник, Юрій Погребняк, Олександр Радченко, Микола Фабро, Елліна Шнурко-Табакова.

Присутні працівники Виконавчої адміністрації: Юрій Пероганич, Вікторія Черкач, Тетяна Руденко.

Учасників засідання привітав Дмитро Шимків, генеральний директор «Майкрософт Україна».

Питання

Рішення

1. Затвердження Календаря заходів на 2011-2012 р.р

1.1. Затвердити календар заходів на 2011 р. з уточненнями:

1.1.1. Визначити дату неформальної зустрічі – 15.09 або 22.09.2011. Організацію неформальної зустрічі доручити Виконавчій адміністрації АПІТУ.

1.1.2. Визначити дату новорічної зустрічі та церемонії нагородження переможців конкурсу Ukrainian IT-Channel Award – 15.12.2011 або 21–22.12.2011. Провести з даного питання переговори з рестораном „Панорама”. Підготувати значки, та пам’ятні сувеніри учасникам конкурсу. Організацію проведення новорічної зустрічі доручити Виконавчій адміністрації АПІТУ.

Для визначення переможців Ukrainian IT-Channel Award провести опитування серед усіх учасників ІТ-ринку. Організацію та проведення опитувань доручити Е. Шнурко-Табаковій. Розсилку анкет та узагальнення матеріалів проводити Виконавчій адміністрації АПІТУ.

1.2. Прийняти за основу календар заходів на 2012 рік. Доручити головам комітетів АПІТУ підготувати пропозиції щодо відкритих та закритих заходів комітетів для включення до Календаря заходів АПІТУ на термін 6 місяців (термін – 17.08.2011).

1.3. Доручити Комітету з питань дистрибуції провести Круглий стіл на тему „Оцінки стану та перспектив українського ІТ-ринку” (термін – вересень 2011).

1.4. Доручити генеральному директору АПІТУ підготувати лист – запрошення для вступу компаній у дійсні члени АПІТУ. Надіслати таке запрошення компанії Acer (термін – 17.08.2011).

2. Затвердження плану роботи Правління

2.1. Створити Комітет з питань освіти та доручити організацію комітету Е. Шнурко-Табаковій.

Питання освіти виділити в окремий розділ проекту Плану роботи.

2.2. Питання електронного урядування та захисту персональних даних розглядати в рамках Комітету з програмного забезпечення.

2.3. Доручити Ю. Погребняку та М. Фабро доопрацювати пункт «Розвиток цивілізованої моделі дистрибуції. Сприяння легалізації IT бізнесу в Україні» проекту Плану роботи (термін – 16.08.2011).

Виконавчій адміністрації внести зміни до проекту Плану роботи та розіслати членам Правління для голосування в електронному режимі (термін – 17.08.2011).

2.4. Доручити юристу АПІТУ підготувати пропозиції щодо мети та основних напрямків роботи Юридичного комітету (термін – 17.08.2011).

3. Затвердження Регламенту роботи Правління

3. Прийняти Регламент роботи Правління АПІТУ.

4. Затвердження Положення про Комітети

4. Затвердити Положення про Комітети АПІТУ.

5. Затвердження  Мети та основних напрямків діяльності Комітету АПІТУ з програмного забезпечення

5. Доручити головам Комітетів підготувати на чергових засіданнях Комітетів для затвердження Правлінням додатки до Положення про Комітети – «Мета та основні напрями діяльності Комітету».

6. Різне

6. Інформацію Е.Шнурко-Табакової на тему: „Особливості зв’язків із громадськістю для бізнес-асоціацій та їх членів” прийняти до уваги та використовувати в роботі Виконавчої адміністрації АПІТУ.

 

Головуюча на засіданні                                                       Елліна Шнурко-Табакова

Секретар                                                                                Вікторія Черкач