ASUS VG278H – універсальний 3D-монітор

Компанія ASUS представляє 27-дюймовий 3D-дисплей зі світлодіодним підсвічуванням VG278H, який забезпечує підтримку нещодавно оголошеної технології стереоскопічного зображення NVIDIA 3D Vision 2 з функцією NVIDIA 3D LightBoost. Низький час відгуку (2 мс) і подвоєна частота оновлення екрану (120 Гц) сприяють високій якості зображення. Крім того, VG278H оснащується функціональною підставкою, яка дозволяє повертати, нахиляти і змінювати висоту екрану.

Стереоскопічне зображення

Монітор ASUS VG278H є сумісним з другою версією технології NVIDIA 3D Vision і, зокрема, підтримує функцію 3D LightBoost, яка подвоює яскравість екрану в стереоскопічному режимі. Окуляри 3D Vision другого покоління відрізняються від попередньої моделі збільшеними лінзами і більш ергономічної формою. Положення вбудованого в монітор інфрачервоного передавача для технології 3D Vision можна налаштовувати для досягнення стійкої передачі сигналу, а для запобігання перешкод від інших електронних пристроїв є можливість вибору одного з трьох режимів роботи. Таким чином, монітор VG278H дозволяє отримати по-справжньому тривимірне зображення при відтворенні відповідних відеоматеріалів з онлайн-джерел, у фільмах формату Blu-ray та в комп'ютерних іграх з підтримкою 3D Vision.

Висока якість зображення

Висока якість зображення монітора VG278H забезпечує технологія Trace-Free II, яка передбачає подвоєну частоту оновлення екрану (120 Гц) і низький час відгуку (в середньому 2 мс при перемиканнях між півтонами).

Універсальність

Для комфортної роботи за комп'ютером необхідно, щоб параметри монітора відповідали поточному рівню освітлення і програмі, що запущена. Саме тому VG278H дозволяє швидко перемикатися між шістьма варіантами налаштувань, кожен з яких буде ідеальним для конкретної ситуації (наприклад, для ігор, для роботи в нічний час, для перегляду фотографій і т.д.). Також варто відзначити ергономічну підставку, яка дає можливість гнучко налаштовувати кут нахилу, поворот і висоту екрану. Для зв'язку з комп'ютером монітор  має двоканальний інтерфейс DVI-D та аналоговий вхід D-Sub, а порт HDMI 1.4 дозволяє підключити до нього ігрову консоль або плеєр Blu-ray.

Про компанію ASUS 

Компанія ASUS є виробником найбільш продаваних і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для побутових користувачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, монітори, настільні ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання та мобільні телефони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2010 році ASUS отримала 3398 нагород і здобула загальне визнання в якості розробника революційного Eee PC™. У 2010 році оборот компанії, що нараховує більше 10 тисяч співробітників та висококласних розробників по всьому світу, склав 10 мільярдів доларів США.