ASUS представляє ZENBOOK™ в Україні

ЛогоНовий пристрій є вершиною сучасних технологій та дизайнерських тенденцій
у сфері ультрапортативних ноутбуків

Сьогодні компанія ASUS офіційно представила в Україні новий пристрій ASUS ZENBOOK™ –  елегантний та потужний мобільний комп'ютер класу «ультрабук». Команда розробників ZENBOOK™ дотримувалася чотирьох основних принципів.

Лаконічний дизайн. У ASUS ZENBOOK™ немає зайвих деталей. Текстура кришки дисплея у вигляді концентричних кіл привертає погляд, немов ореол яскравого світла. Неймовірно компактний корпус ZENBOOK™ плавно звужується від задньої до передньої крайки, створюючи ілюзію, ніби цей ультрабук ще тонше, ніж є насправді.

Неперевершена продуктивність. У ZENBOOK™ реалізована ціла низка інноваційних технологій, таких як функція швидкого виходу із сплячого режиму, причому в самому сплячому режимі він може пропрацювати до двох тижнів без підзарядки. Незважаючи на компактний розмір ZENBOOK™ має могутню апаратну конфігурацію, в яку входить новітній процесор Intel® Core™ другого покоління (оптимізований під мобільні програми), твердотільний диск з інтерфейсом SATA 3.0, Bluetooth™ V4.0 та USB 3.0. До речі, порт USB 3.0 підтримує функцію USB Charger+, яка дозволяє заряджати мобільні пристрої набагато швидше, ніж зазвичай. Коли рівень заряду акумулятора самого ультрабука опускається нижче 5%, ZENBOOK™ автоматично зберігає відкриті файли, щоб запобігти втраті даних.

Екологічність. У ZENBOOK™ реалізована ексклюзивна система управління енергоспоживанням Super Hybrid Engine II, яка дозволяє економити заряд акумулятора, а значить і довше працювати без підзарядки.

Чудовий звук. Оскільки ультрабук повинен бути корисним не тільки для роботи, а й для розваг, у ZENBOOK™ реалізована технологія ASUS SonicMaster, що представляє собою комплекс програмних та апаратних засобів для підвищення якості звуку.

Доступність та ціна

На українському ринку ASUS ZENBOOK™ будуть доступні з початку грудня у всіх каналах продажів за ціною від 8790 гривень.

Технічні характеристики

Усі моделі

 

UX21E-DH52

UX21E-DH71

UX31E-DH52

UX31E-DH53

UX31E-DH72

Процесор

Intel Core i5-2467M

Intel Core i7-2677M

Intel Core i5-2557M

Intel Core i7-2677M

Операційна система

Windows® 7 Home Premium (64-бітна)

Дисплей

11,6" HD (1366*768)

13,3" HD+ (1600*900)

Пам'ять

4 ГБ DDR3

Дискова підсистема

Твердотільний диск (SATA 3.0, 128 ГБ)

Твердотільний диск (SATA 3.0, 256 ГБ)

Бездротовий інтерфейс

WLAN 802.11 b/g/n, Bluetooth™ V4.0

Час роботи від батареї

5+ годин (35 Вт)

Макс. час знаходження

в режимі сну: 1 тиждень

7+ годин (50 Вт)

Макс. час знаходження

в режимі сну: 2 тижні

Камера

0,3-мегапіксельна

Звук

Bang & Olfusen ICEpower®

з технологією ASUS SonicMaster

Динаміки

Стереосистема Bang & Olfusen ICEpower®

Інтерфейси

1x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x аудіо/мікрофон,
1x microHDMI, 1x mini-VGA

1x USB2.0, 1x USB 3.0, 1x аудіо/мікрофон,
1x microHDMI, 1x mini-VGA, 1x кард-рідер формату SD

Аксесуари

Футляр ASUS Collection Sleeve, адаптери USB-to-LAN та microVGA-to-VGA

Про компанію ASUS 

Компанія ASUS є виробником найбільш продаваних і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для побутових користувачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, монітори, настільні ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання та мобільні телефони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2010 році ASUS отримала 3398 нагород і здобула загальне визнання в якості розробника революційного Eee PC™. У 2010 році оборот компанії, що нараховує більше 10 тисяч співробітників та висококласних розробників по всьому світу, склав 10 мільярдів доларів США.