Компактний та функціональний медіаплеєр O!Play Mini Plus

Компанія ASUS представляє в Україні компактний та функціональний HD-медіаплеєр O!Play Mini Plus, обладнаний високошвидкісними мережевими інтерфейсами Gigabit Ethernet і Wi-Fi стандарту N. Переглянути відео на YouTube, поділитися цікавими фотографіями та відео з друзями на Facebook, скористатися численними онлайновими сервісами тепер можна прямо на телевізорі, не встаючи з улюбленого дивана! O!Play Mini Plus може відтворювати цифровий контент, що зберігається на комп'ютері, планшеті або смартфоні, а ще вміє автоматично починати відтворення файлів з USB-накопичувача або картки пам'яті.

Популярні онлайн-служби

O!Play Mini Plus надає доступ до різноманітних онлайн-служб, включаючи Mediafly, Dailymotion, Facebook, YouTube, Picasa, Flickr, кільком тисячам каналів інтернет-телебачення і радіо. Він є першим у світі HD-медіаплеєром, що підтримує Acetrax – найпопулярнішу в Європі службу надання відео за запитом (Video On Demand). А щоб поділитися цікавими фотографіями та відео з друзями на Facebook, користувачеві досить натиснути одну кнопку на пульті ДУ!

Високошвидкісні інтерфейси

Завдяки високошвидкісним інтерфейсам Gigabit Ethernet та 802.11n медіаплеєр O!Play Mini Plus відтворює відео у форматі Full HD, що зберігається на мережевих пристроях, без найменших затримок.

Трансляція відео в один клік

Для трансляції на великому екрані контенту, що зберігається на мережевих пристроях, O!Play Mini Plus пропонує функції O!Direct та O!MediaShare. Функція ASUS O!Direct дозволяє миттєво приступити до відтворення на HDTV цифрових матеріалів, які знаходяться на настільному комп'ютері або ноутбуці. Для потокового відтворення мультимедійного контенту через звичайне або бездротове з'єднання досить вибрати на комп'ютері потрібний файл і скористатися цією функцією з контекстного меню. ASUS O!MediaShare – це безкоштовна програма, доступна для завантаження на Android Market для бездротової трансляції потокового відео зі смартфона або планшетного комп'ютера на HDTV. Передавати на телевізор з мобільного гаджета можна, в тому числі, і онлайн-контент, наприклад, альбоми Facebook або відео YouTube.

Функція автоматичного відтворення AutoPlay

Ще однією корисною можливістю O!Play Mini Plus є функція автоматичного відтворення AutoPlay. Для автозапуску відео досить підключити до медіаплеєра попередньо підготовлений жорсткий диск з інтерфейсом USB, флеш-накопичувач або каркту пам'яті SD/MMC/MS/xD.

Ціна та доступність

O!Play Mini Plus вже доступний в Україні. Його рекомендована роздрібна ціна складає 950 грн.

Технічні характеристики

Формати відео, що підтримуються

MPEG1/2/4, H.264, VC-1, RM/RMVB   

Розширення форматів, що підтримуються

mp4, .mov, .avi, .asf, .wmv, .flv, .mkv, .ts, m2ts, .dat, .mpg, .vob, .mts, .iso, .trp

Формати звуку, що підтримуються

MP3, WAV, AAC, OGG, FLAC, aiff, Dolby Digital AC3, DTS Digital Surround, Dolby Digital Plus, PCM/LPCM, Dolby TrueHD, ID3 Tag   

Формати зображень, що підтримуються

JPEG, BMP, PNG, GIF, TIFF  

Формати субтитрів, що підтримуються

SRT, SUB, SMI, SSA, TXT     

Інтерфейси

вхід живлення

порт USB 2.0

комбінований порт E-SATA/USB 2.0

порт Gigabit LAN (1000 Мбіт/с)

вихід HDMI

аналоговий аудіо/відеовихід

вихід S/PDIF

слот кард-рідера SD/MMC/MS/xD (4 в 1)       

Розміри

Д x Ш x В:  152 x 107 x 29 мм

Маса: 175 г

Джерело живлення

12 В (пост. струм), 2 A

Споживана потужність

10 Вт

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш продаваних і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для побутових користувачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, монітори, настільні ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання та мобільні телефони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2010 році ASUS отримала 3398 нагород і здобула загальне визнання в якості розробника революційного Eee PC™. У 2010 році оборот компанії, що нараховує більше 10 тисяч співробітників та висококласних розробників по всьому світу, склав 10 мільярдів доларів США.