ASUS All-in-One ET2700 – перша в світі серія 27-дюймових моноблоків з мультисенсорним екраном

Компанія ASUS представляє в Україні серію моноблочних комп'ютерів ET2700, оснащених 27-дюймовим сенсорним екраном, що розпізнає одночасне натискання до десяти пальців.

Кришталево чистий звук

Завдяки вбудованому аудіопроцесору моноблоки серії ET2700 можуть похвалитися високою якістю звуку (технологія SonicMaster). Крім того, вони підтримують просторове звучання за допомогою технології DTS Surround Sensation UltraPC. З деякими моделями серії до комплекту постачання входить зовнішній сабвуфер.

27-дюймовий дисплей з широкими кутами огляду

Моноблоки серії ET2700 оснащуються 27-дюймовими MVA-матрицями з широкими кутами огляду, тому користувачі зможуть насолодитися чітким зображенням на їх екрані не тільки самостійно, але і сидячи поруч з друзями. Якісний дисплей з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, опціональні привід Blu-ray та вбудований ТВ-тюнер дозволяють використовувати комп'ютери серії ET2700 в якості повноцінного телевізора для відтворення відео у форматі Full HD та цифрового телебачення високої чіткості.

Універсальність і зручність використання

Цілий ряд функцій і технологій, реалізованих в моноблоках серії ET2700, створені для зручної роботи з колекціями фільмів та музики, редагування фотографій, перегляду веб-сайтів. Комфорт користувача багато в чому забезпечується інтуїтивно зрозумілим мультисенсорним інтерфейсом, який дозволяє використовувати прості жести для виконання таких дій як перемотування веб-сторінки або документа, зміна масштабу, поворот і т.д. Комп'ютери серії ET2700 можна навіть використовувати без зовнішньої клавіатури й миші, оскільки їх замінюють сенсорний екран і віртуальна клавіатура.

До переліку інтерфейсів, що реалізовані в ET2700, входять два швидких порти USB 3.0, комбінований порт eSATA/USB 2.0 та слот для карт SD. HDMI-вхід дозволяє підключити ігрову консоль. Ще більшу універсальність цим комп'ютерам надає сумісність з кріпленнями стандарту VESA, за допомогою яких їх можна повісити на стіну в будь-якому зручному місці.

Доступність та ціна 

Моноблоки ASUS серії ET2700 з'являться в Україні в середині лютого. Рекомендована роздрібна ціна моделі ET2700INTS становить 18500 грн., ET2700INKS – 14200 грн.

Технічні характеристики

Модель

ET2700INTS/INKS/IUTS

Дисплей

27", тип матриці – MVA, широкоекранний (16:9), світлодіодне підсвічування, роздільна здатність Full HD (1920 x 1080)

Сенсорний екран

10-пальцевий, ємнісний (INTS/IUTS)

несенсорний (INKS)

Процесор

Intel i7-2600S/i5-2400S/i3-2120

Графіка

NVIDIA GT 540M (INTS/INKS)

Intel HD Graphics (IUTS)

Пам'ять

До 8 ГБ DDR3 на частоті 1333 МГц

Оптичний привід

Лотковий Blu-ray або DVD-привід

Дискова підсистема

Жорсткий диск з інтерфейсом SATA об’ємом до 2 терабайт

Інтерфейси

USB 3.0, вхід HDMI, кард-рідер (SD), eSATA (комбінований з USB 2.0)

Звук

SonicMaster

DTS Surround Sensation UltraPCTM

Зовнішній сабвуфер

Технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Докладніше див www.asus.ua.

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш продаваних і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для побутових користувачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, монітори, настільні ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання та мобільні телефони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2010 році ASUS отримала 3398 нагород і здобула загальне визнання в якості розробника революційного Eee PC™. У 2010 році оборот компанії, що нараховує більше 10 тисяч співробітників та висококласних розробників по всьому світу, склав 10 мільярдів доларів США.