ASUS HD 7970 – відеокарта наступного покоління вже в Україні!

Нова відеокарта ASUS HD 7970 – це потужний графічний процесор, виготовлений за технологією 28 нм, 3 гігабайти відеопам'яті GDDR5 та ексклюзивна утиліта налаштування і розгону GPU Tweak. Додайте сюди підтримку технології AMD Eyefinity та новий інтерфейс PCI Express 3.0 – і ви отримаєте ідеальне рішення для ігрової станції та найсучасніших ігор на базі DirectX 11.

Новий графічний процесор, виготовлений за 28-нм технологією 

Новий графічний процесор AMD створюється за технологією 28 нм, що підвищує його продуктивність та енергоефективність у порівнянні з процесорами попереднього покоління. Зрозуміло, щоб розкрити весь потенціал такого потужного рішення, потрібний великий обсяг відеопам'яті, тому ASUS HD 7970 має відразу 3 гігабайти пам'яті при використанні 384-бітної шини. 

Ексклюзивна утиліта GPU Tweak

Утиліта ASUS GPU Tweak – це повний контроль за графічною підсистемою комп'ютера: зміна частоти і напруги, налаштування роботи вентиляторів, оновлення BIOS та драйверів, моніторинг стану відеокарти й робота з багатопроцесорними конфігураціями на базі технології CrossFireX. Крім того, в результаті тісної співпраці з Techpowerup, в GPU Tweak вбудований усім відомий інструмент моніторингу GPU-Z.

Інтерфейс PCI Express 3.0 і технологія AMD Eyefinity

Відеокарта ASUS HD 7970 оснащена інтерфейсом PCI Express 3.0, чия пропускна здатність вдвічі перевищує можливості PCI Express 2.0. Швидкий обмін даними з центральним процесором і системною пам'яттю дозволяє значно збільшувати продуктивність 3D-програм. Ще одна особливість ASUS HD 7970 припаде до смаку як користувачам спеціалізованих програм, так і геймерам: завдяки технології AMD Eyefinity до цієї відеокарті можна підключити одночасно до шести моніторів! 

Доступність і ціна

Відеокарта ASUS HD7970-3GD5 вже продається в Україні. Її рекомендована роздрібна ціна складає 4990 грн.

Технічні характеристики

Найменування моделі

HD7970-3GD5

Графічний процесор

AMD Radeon™ HD 7970

Інтерфейс

PCI Express 3.0

OpenGL

OpenGL 4.2

Відеопам'ять

3 ГБ GDDR5

Частота ядра

925 МГц

Кількість потокових процесорів

2048

Частота пам'яті

5500 МГц (1375 МГц GDDR5)

Інтерфейс пам'яті

384 біт

RAMDAC

400 МГц

Максимальна роздільна здатність, DVI

2560 x 1600

Максимальна роздільна здатність, D-Sub

2048 x 1536

Вихід DVI

1 двоканальний роз'єм DVI-I 

1 одноканальний вихід DVI за допомогою активного адаптера mini-DisplayPort->DVI

1 одноканальний вихід DVI допомогою пасивного адаптера HDMI->DVI

Вихід HDMI

1 роз'єм

Сумісність з HDCP

Есть

DisplayPort

2 роз'єми mini-DisplayPort

Адаптери і кабелі в комплекті

1 пасивний адаптер HDMI->DVI

1 місток CrossFire 

1 активний адаптер mini-DisplayPort->DVI

1 кабель живлення

Програмне забезпечення

Утиліти і драйвери ASUS

GPU Tweak

Розміри

10,9 x 4,2 x 1,3 дюйми

Характеристики можуть змінюватися без повідомлення. Див www.asus.ua.

* Для оптимальної роботи в режимі PCI Express 3.0 рекомендується використовувати материнські плати ASUS серії X79 з останньою версією BIOS. Завантажити BIOS можна за наступними посиланнями:

Найменування моделі

RAMPAGE IV EXTREME

RAMPAGE IV EXTREME BATTLEFIELD 3

RAMPAGE IV FORMULA

RAMPAGE IV FORMULA BATTLEFIELD 3

P9X79 DELUXE

P9X79 PRO

P9X79

SABERTOOTH X79

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш продаваних і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для побутових користувачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, монітори, настільні ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання та мобільні телефони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2011 році ASUS отримала 3866 нагород і здобула загальне визнання в якості розробника революційного Eee PC™. У 2010 році оборот компанії, що нараховує більше 11 тисяч співробітників та понад 3 тисячі висококласних розробників по всьому світу, склав 10,1 мільярдів доларів США.