ASUS представляє в Україні материнську плату ROG Rampage IV GENE

Компанія ASUS повідомляє про доступність в Україні Rampage IV GENE – материнської плати для геймерів, створеної в компактному форм-факторі mATX. Високоякісне вбудоване аудіо-ядро SupremeFX III, швидкий мережевий контролер Intel з функцією GameFirst, високоефективна цифрова система живлення ROG Extreme Engine Digi+ II та якісні компоненти роблять цей продукт гідним представником славної серії ASUS ROG. На відміну від звичайних mATX-плат Rampage IV GENE дозволяє зібрати двухпроцесорну графічну підсистему за технологією NVIDIA SLI або AMD CrossFireX.

Аудіопроцесор SupremeFX III

Rampage IV GENE може похвалитися високоякісною аудіосистемою на базі звукового ядра SupremeFX III. Високоємні конденсатори, електромагнітне екранування, позолочені аудіороз'єми та продуманий дизайн друкованої плати – все це сприяє відмінній якості звуку. Відповідно до проведених тестів, співвідношення сигнал-шум (SNR) даного аудіорішення становить 110 дБ (для порівняння, показник SNR інтегрованого рішення становить у середньому 85 дБ). Крім того, SupremeFX III підтримує технології EAX Advanced HD 5.0, Creative ALchemy і THX TruStudio PRO, які забезпечують точне й реалістичне відтворення звуку в іграх, фільмах і під час прослуховування музики. У поєднанні з програмним забезпеченням Sound Blaster X-Fi MB2 аудіопроцесор SupremeFX III – це ідеальне рішення для геймерів!

Гра без «лагів» та підтримка багатопроцесорних графічних систем

Мультиплеєрні ігри стають все більш популярними, тому забезпечення якісного інтернет-з'єднання відіграє важливу роль. Ось чому фахівці ASUS розробили технологію GameFirst, за допомогою якої можна встановити пріоритет використання інтернет-каналу різними програмами. Отримавши максимальний пріоритет, онлайн-ігри працюватимуть максимально швидко, без дратівливих «лагів». Крім того, мережевий Ethernet-контролер Intel зменшує завантаження центрального процесора, звільняючи його ресурси для інших завдань.

Як і належить сучасній геймерській платі, Rampage IV GENE дає користувачам можливість зібрати багатопроцесорну графічну підсистему за технологією SLI або CrossFireX, причому її графічні слоти відповідають новому стандарту PCI Express 3.0.

Стабільність, надійність і високий розгінний потенціал

Цифрова система живлення ROG Extreme Engine DIGI+ II, що використовується платою Rampage IV GENE, відрізняється від аналогових більш ефективною й стабільною роботою. У її складі тільки високоякісні компоненти – конденсатори в металевих корпусах та транзистори NexFET Power Block. Важливою перевагою системи живлення Extreme Engine DIGI+ II над іншими є можливість гнучкого й точного налаштування важливих для розгону комп'ютера параметрів, наприклад напруги живлення центрального процесора або модулів пам'яті.

Перша плата на базі X79 зі сертифікацією USB-IF

Крім інших своїх плюсів, Rampage IV GENE може похвалитися також тим, що є першою у світі материнської платою на базі чіпсета Intel X79, офіційно сертифікованою Форумом USB-розробників (USB Implementers Forum) як пристрій, сумісний з USB 3.0. Дана сертифікація – результат ретельного тестування на відповідність промисловим стандартам, що проводиться компанією ASUS для кожного зі своїх продуктів. Варто також відзначити, що в даній материнській платі реалізована ексклюзивна функція USB 3.0 Boost, яка збільшує швидкість роботи інтерфейсу USB 3.0 за рахунок використання протоколу UASP.

Повна лінійка геймерських плат на базі чіпсета X79

Rampage IV GENE ще більш розширює лінійку геймерських материнських плат ASUS ROG з процесорним роз'ємом LGA 2011 та чіпсетом X79, до якої також входять моделі Rampage IV Extreme і Rampage IV Formula. Всі вони мають високий розгінний потенціал, відмінну продуктивність й широку функціональність. Серія ROG – це ідеальний вибір для всіх шанувальників комп'ютерних ігор!

Доступність та ціна

Материнська плата Rampage IV GENE вже продається в Україні. Її рекомендована роздрібна ціна складає 2730 грн.
Фотографію з високою роздільною здатністю можна завантажити, натиснувши на відповідному зображенні:

Технічні характеристики

Процесор

Роз'єм LGA 2011 для процесорів Intel Core i7 другого покоління

Чіпсет 

Intel X79 Express

Пам'ять 

Чотирьохканальна, 4 слоти DIMM, до 32 ГБ, DDR3 2400(O.C.)/2133(O.C.)/1866/1600/1333/1066 МГц

PCIe

2 x PCIe 3.0 x16 (dual x16)

1 x PCIe 3.0 x16 (x8)

1 x PCIe 2.0 x4

Multi-GPU

Підтримка NVIDIA® SLI™ / ATI CrossFireX™

Підтримка 

Intel® Gigabit Ethernet

USB

4 x USB 3.0 (2 на задній панелі; 2 на платі)

12 x USB 2.0 (8 на задній панелі, 4 на печатній платі)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Детальніше див www.asus.ua.

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш продаваних і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для побутових користувачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, монітори, планшетні та настільні ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання та мобільні телефони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2011 році ASUS отримала 3866 нагород і здобула загальне визнання в якості розробника революційного Eee PC™. У 2010 році оборот компанії, що нараховує більше 11 тисяч співробітників та понад 3 тисячі висококласних розробників по всьому світу, склав 10,1 мільярдів доларів США.

Про материнські плати ASUS

Завдяки постійному прагненню до інновацій та дотриманню високих стандартів якості компанія ASUS є світовим лідером серед виробників материнських плат. Продукти ASUS вирізняються ексклюзивними технологіями та інженерними рішеннями, спрямованими на підвищення продуктивності, енергоефективності та функціональності.                        

Про серію ASUS ROG

У 2006 році для інноваційних продуктів, спрямованих на геймерів, компанія ASUS створила бренд Republic of Gamers (ROG). За час свого існування марка ROG отримала серед комп'ютерних ентузіастів статус легендарної за найвищу якість продукції. Крім того, під цим брендом компанія ASUS бере активну участь у житті геймерської спільноти, допомагаючи у проведенні таких заходів, як QuakeCon, BlizzCon та Dreamhack. Широке визнання марка ROG отримала й серед спеціалізованих засобів масової інформації, які відзначили продукти серії ROG великою кількістю нагород та схвальних відгуків. Детальніше про серію ROG можна дізнатися на сайті http://rog.asus.com.