ASUS Maximus V GENE – нова модель в серії Republic of Gamers

Компанія ASUS представляє в Україні нову материнську плату серії ROG – Maximus V GENE. Незважаючи на компактний форм-фактор micro-ATX, цей пристрій має завидну функціональність. Чіпсет Intel Z77, роз'єм LGA1155 для сучасних процесорів Intel та шина PCI Express 3.0 доповнені в ній ексклюзивними технологіями серії Republic of Gamers, такими як цифрова система живлення Extreme Engine DIGI+ II, вбудована звукова карта Supreme FX III, мережевий контролер Intel з функцією GameFirst і спеціальний адаптер mPCIe Combo.

Адаптер mPCIe Combo

Оскільки її основні слоти розширення передбачається використовувати для створення багатопроцесорної графічної підсистеми, материнська плата Maximus V GENE оснащується спеціальним додатковим слотом з адаптером mPCIe Combo, до якого можна підключати пристрої з інтерфейсами mSATA (наприклад, твердотільний диск) і mPCIe (бездротові адаптери Wi-Fi, 3G/4G, GPS тощо).

Відмінний розгінний потенціал

Як і належить продукту зі славної серії Republic of Gamers, материнська плата Maximus V GENE може похвалитися високим розгінним потенціалом, чому в немалому ступені сприяє цифрова система живлення Extreme Engine DIGI+ II, побудована за схемою 8+4+2 фази (процесор, вбудоване графічне ядро, пам'ять). Крім високої ефективності та стабільності, Extreme Engine DIGI+ II пропонує гнучкі можливості налаштування параметрів, що, в поєднанні з високоякісною елементною базою, є запорукою успішного розгону комплектуючих до максимально доступного їм рівня.

Вбудована звукова карта SupremeFX III

Maximus V GENE може також похвалитися високоякісною аудіосистемою на базі вбудованої звукової карти SupremeFX III, що позначена на друкованій платі яскраво-червоною лінією. Ємні конденсатори й електромагнітне екранування сприяють високій якості звуку. Відповідно до проведених тестів, співвідношення сигнал-шум даного аудіорішення становить цілих 110 дБ.

Крім того, SupremeFX III підтримує технології X-Fi Xtreme Fidelity, EAX Advanced HD 5.0, Creative ALchemy та THX TruStudio PRO, які забезпечують точне і реалістичне відтворення звуку в іграх, фільмах і при прослуховуванні музики.

Додаткові функції

Серед великої кількості переваг нової материнської плати варто особливо відзначити Ethernet-контролер Intel з підтримкою функції GameFirst, що служить для налаштування пріоритетів використання мережевого з'єднання, і технологію LucidLogix Virtu MVP, яка дозволяє значно збільшити продуктивність дискретної відеокарти за рахунок одночасного використання вбудованого графічного ядра.

Доступність та ціна

Материнська плата Maximus V GENE вже продається в Україні. Її рекомендована роздрібна ціна складає 1679 грн.

Детальну інформацію про цей та інші продукти серії ROG можна знайти на сайті  http://rog.asus.com.

Технічні характеристики

Процесор

Роз'єм Intel Socket 1155 для процесорів Intel Core

Чіпсет

Intel Z77

Пам'ять

Двоканальна, 4 слоти DIMM, макс. 32 ГБ, DDR3 2800(O.C.)/2666(O.C.)/2600(O.C.)/2400(O.C.)/2200(O.C.)/2133(O.C.)/1866(O.C.)/

1600/1333/1066 МГц

PCIe

2 x PCIe 3.0/2.0 x16 (один в режимі x16 або два в режимі x8, червоного кольору)

1 x mini-PCIe 2.0 x1 (mPCIe Combo)

Multi-GPU

2-Way NVIDIA® SLI™ / AMD CrossFireX™ / LucidLogix® Virtu™ MVP

Відеовиходи

HDMI/DisplayPort

Мережа

Контролер Intel Gigabit Ethernet

USB

6 x USB 3.0; 8 x USB 2.0

Дискова підсистема

4 x SATA 6 Гбіт/с

2 x SATA 3 Гбіт/с

1 x eSATA Гбіт/с

1 x mini-SATA 3 Гбіт/с (mPCIe Combo)

 

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш продаваних і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для побутових користувачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, монітори, настільні ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання та мобільні телефони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2011 році ASUS отримала 3866 нагород і здобула загальне визнання в якості розробника революційного Eee PC™. У 2010 році оборот компанії, що нараховує більше 11 тисяч співробітників та понад 3 тисячі висококласних розробників по всьому світу, склав 10,1 мільярдів доларів США.

Про материнські плати ASUS

Завдяки постійному прагненню до інновацій та дотриманню високих стандартів якості компанія ASUS є світовим лідером серед виробників материнських плат. Продукти ASUS вирізняються ексклюзивними технологіями та інженерними рішеннями, спрямованими на підвищення продуктивності, енергоефективності та функціональності.

Про серію ASUS ROG

У 2006 році для інноваційних продуктів, спрямованих на геймерів, компанія ASUS створила бренд Republic of Gamers (ROG). За час свого існування марка ROG отримала серед комп'ютерних ентузіастів статус легендарної за найвищу якість продукції. Крім того, під цим брендом компанія ASUS бере активну участь у житті геймерської спільноти, допомагаючи у проведенні таких заходів, як QuakeCon, BlizzCon та Dreamhack. Широке визнання марка ROG отримала й серед спеціалізованих засобів масової інформації, які відзначили продукти серії ROG великою кількістю нагород та схвальних відгуків. Детальніше про серію ROG можна дізнатися на сайті http://rog.asus.com.