Концептуальні розробки компанії ASUS відкривають ультрабуки з нового боку

Компанія ASUS, визнаний законодавець мод у галузі дизайну ноутбуків, представила дві концептуальні розробки – ультрабуки ASUS TAICHI та ASUS Transformer Book, що втілюють філософію Happiness 2.0 і підтверджують прагнення ASUS пропонувати своїм клієнтам нові можливості в продуктах, щоб задовольняти їх потреби і очікування.

ASUS TAICHI – ультрабук з двома екранами та планшет в одному корпусі

ASUS TAICHI є тонким і стильним ультрапортативним лептопом з діагоналлю екрана 11,6" або 13,3", ключовою особливістю якого є наявність двох IPS-екранів формату Full HD зі світлодіодною підсвіткою. Сенсорний екран на зовнішній стороні кришки надає цілу низку нових можливостей для користувачів, адже TAICHI може виступати як у ролі ультрабука, так і планшета.

З відкритою кришкою TAICHI виглядає як традиційний ультрабук, обладнаний великим тачпадом і повнорозмірною QWERTY-клавіатурою з підсвічуванням. Однак коли кришка закрита TAICHI перетворюється на мультисенсорний планшетний комп'ютер з підтримкою стілусного введення, в результаті чого користувач отримує гнучкі можливості, раніше не доступні користувачам ультрабуків. Крім того, два екрани можна включати одночасно, причому вони можуть працювати повністю незалежно один від одного, розділяючи загальні системні ресурси мобільного комп'ютера. Це означає, що TAICHI може використовуватися спільно двома користувачами для різноманітних інноваційних програм.

TAICHI такий же легкий і тонкий, як ASUS ZENBOOK™ і забезпечує безкомпромісну мобільну продуктивність завдяки процесорам Intel® Core™ 3-го покоління, швидкому твердотільному накопичувачу (SSD) і дводіапазонному модулю Wi-Fi 802.11n.

ASUS Transformer Book – перший у світі ультрабук-трансформер

ASUS Transformer Book – це перший у світі ультрабук-трансформер, який можна миттєво перетворити на планшет, просто відокремивши клавіатурний блок від екрану. Він призначений для користувачів, які віддають перевагу портативного планшетному комп'ютеру для розваг, але в той же час хочуть мати можливість працювати на високопродуктивному ультрабуці у звичному для себе Windows-середовищі.

Transformer Book оснащений новітнім процесором Intel® Core™ i7*, дискретною відеокартою, SSD-накопичувачем і жорстким диском, 4 ГБ двоканальної пам'яті DDR3 і підтримує інтерфейс USB 3.0. У ньому також реалізована підтримка технології SonicMaster, розробленої командою ASUS Golden Ear, що забезпечує кристально-чисте звучання та глибокі баси при відтворенні звуку на вбудованих динаміках. Transformer Book обладнаний двома камерами: фронтальною з роздільною здатністю HD і 5-мегапіксельною, розташованою на задній кришці пристрою, що робить його відмінним інструментом як для зйомки фото та відео, так і для відеоконференцій.

Цей легкий ультрапортативний ноутбук-трансформер пропонується з IPS-екраном діагоналлю 11,6, 13 або 14 дюймів формату Full HD.*

Happiness 2.0 – найсучасніші технології для комфортної роботи

Філософія Happiness 2.0 пронизує й цілий ряд інших нових ноутбуків ASUS. Нові моделі серій G, K, X і N, разом із ZENBOOK Prime, поєднуючи стильний дизайн з новітніми мобільними технологіями, виводять зручність роботи на абсолютно новий рівень. Яскраве і чітке зображення на IPS-екрані, чудова якість звуку з аудіотехнологією SonicMaster, покращена продуктивність, якій сприяють мультисенсорні панелі з підтримкою жестів і миттєвий вихід з режиму сну завдяки технології Super Hybrid Engine II, встановлюють нові стандарти для мобільних комп'ютерів.

Ноутбук вже є не просто робочим інструментом: це пристрій, який грає важливу роль у сфері розваг і освіти. ASUS вважає, що цінність продукту не обмежується його технічними характеристиками, а полягає в здатності зробити роботу користувача більш комфортною, і в цьому полягає суть філософії Happiness 2.0.

Слідкуйте за новинами ASUS на виставці Computex 2012 на веб-сторінці http://press.asus.com. Для отримання додаткової інформації про дані продукти завітайте, будь ласка, на веб-сайт http://www.techinstyle.tv.

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш продаваних і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для побутових користувачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, монітори, настільні ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання та мобільні телефони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2011 році ASUS отримала 3866 нагород і здобула загальне визнання в якості розробника революційного Eee PC™. У 2010 році оборот компанії, що нараховує більше 11 тисяч співробітників та понад 3 тисячі висококласних розробників по всьому світу, склав 10,1 мільярдів доларів США.