Євро 2012 і Microsoft Dynamics CRM - впровадження рішення XRM®Stadium на Донбас Арені!

Євро 2012 вже успішно стартувало. Стадіони побудовані, фан-зони відкриті, білети розпродані. Компанія "Е-Консалтинг" також готова розповісти про свій внесок в підготовку проведення спортивного чемпіонату. Три останні роки пройшли під знаком тісної і головне – плідної співпраці с керівництвом стадіону «Донбас - Арена». Перед нами було поставлено важливу задачу – створити і впровадити систему, яка дасть можливість  ефективно комунікувати з кожним вболівальником, точно визначатиме їх побажання і смаки  і робитиме все, щоб відвідування стадіону стало максимально комфортним для кожного гостя.

>На платформі Microsoft Dynamics™ CRM було розроблено і реалізовано рішення XRM®Stadium, яке представляє собою центральний диспетчерський пульт управління всіма службами стадіону. XRM®Stadium є комплексним продуктом, інтегрованим з підсистемою продажу квитків, системою допуску на стадіон та системою безготівкових оплат.

За словами президента компанії «Е-консалтинг» і генерального конструктора XRM ® Андрія Безгубенко, рішення XRM®Stadium створено для реалізації головного бізнес-завдання стадіону - наповнення заходів відвідувачами, вболівальниками, фанатами з раціональним використанням усіх ресурсів. Справа в тому, що «Донбас Арена» - це цілий комплекс пов'язаних служб: ложі, ресторан, паркінг, турнікети, фітнес-центр, готель, музей, трибуни. Microsoft Dynamics CRM інтегрує всі підсистеми, які управляють цими службами, і, приймаючи від них інформаційні сигнали, повертає результат як команду. Результат може бути будь-який: подати холодне пиво, відправити SMS, обмежити в допуску або ж збільшити знижку, тобто Microsoft Dynamics CRM стає командним пунктом управління всіма сервісами.

Своє повне задоволення результатами роботи XRM®Stadium висловив і директор ІТ департаменту "Донбас Арена" Дмитро Тепляков, який зазначив, що система дозволила підвищити керованість каналів спілкування, дала можливість реєструвати кожен контакт з любителем футболу, який прийшов на матч або, скажімо, в фан-шоп, відвідувачем сайту або з людиною, що просто зателефонувала в інформаційний центр стадіону. Тепер співробітники комплексу «Донбас Арена» мають можливість дізнатися їх краще і персоналізувати. CRM також забезпечує аналіз інформації, виділяє конкретні цільові групи і керує каналами комунікації з представниками цих груп – e-mail-, sms-розсилкою, анкетуванням. Найважливіше і найприємніше те, зазначив пан Тепляков, що управління всіма цими складними і на перший погляд абсолютно різними процесами ведеться з одного «пульту». Детальніше з проектом Ви зможете ознайомитись, переглянувши відео: http://youtu.be/aycwVCzlcFw

Для всіх співробітників компанії «Е-Консалтинг» робота над проектом XRM®Stadium мала особливе значення. Ми щиро бажаємо успіхів і перемог нашій збірній на Євро 2012, а всім уболівальникам - тільки якісного і видовищного футболу!

Про компанію:

ДП «Е-консалтинг» засноване в 2001 році і вже більше 10 років надає послуги в сфері ІТ і бізнес-консалтингу. Компанія реалізувала більше 3000 проектів і входить в п’ятірку кращих системних інтеграторів України, володіючи широкою мережею регіональних представництв на всій території країни. Компанія «Е-консалтинг» має статус Золотого партнера  Microsoft® -  Gold Customer Relationship Management, Silver Volume Licensing, Silver Hosting.

Основними напрямками діяльності  «Е-Консалтинг» є: проектування і створення інфраструктури підприємства «під ключ» і її подальша підтримка; впровадження системи управління взаємовідносинами з клієнтами Microsoft Dynamics™ CRM; організація документообігу; оптимізація ІТ-інфраструктури підприємства на платформі Microsoft®.

Послуги «Е-Консалтинг» сертифіковані міжнародним стандартом якості ISO 9001 і його українським аналогом ДСТУ 9001.