«Е-Консалтинг» взяла участь в Всесвітній партнерській конференції Microsoft

Ось уже котрий рік поспіль прихід гарячої літньої пори ознаменовує, що настав час великої події в ІТ-індустрії - Всесвітньої партнерської конференції Microsoft (Worldwide Partner Conference). В цьому році справжнім бізнес-плацдармом найвисокотехнологічніших компаній-партнерів Microsoft стала ділова столиця Канади, Торонто. Близько 15 000 чоловік з більше ніж 100 країн світу, понад 500 різних бізнес-заходів: виставки, семінари, презентації, доповіді - тільки найсвіжіші ідеї та новини в області ІТ-інновацій з перших вуст.

Компанія «Е-Консалтинг» не могла пропустити таке свято успішного бізнесу і технологій майбутнього. На правах золотого партнера Microsoft c 2003 року і лідера з впровадження Microsoft Dynamics CRM в Україні наша делегація на чолі з президентом компанії і генеральним конструктором XRM, Андрієм Безгубенко, в черговий раз відвідала конференцію і готова розповісти, як це відбувалося.

За великим рахунком подія в Торонто зібрала на одному майданчику всіх ключових особистостей, що визначають майбутнє ринку інформаційних технологій. Топ-менеджмент Microsoft в особі Стіва Балмера, Кевіна Тернера та ін. докладно презентував нові проекти компанії.

Особливу увагу було, звичайно ж, приділено Windows 8. Перше, що хочеться відзначити - ця система не схожа ні на одну ОС Microsoft, випущену за останні кілька десятків років. Windows 8 орієнтована на використання не тільки на комп'ютерах і ноутбуках, а й на пристроях з сенсорним екраном - нетбуках і планшетах. Новий «Metro»-інтерфейс пропонує радикально новий погляд на речі: жодних вікон, рамок, меню та інших елементів - важливий тільки сам контент. Це не означає, що звичні Панель управління, Провідник, Internet Explorer та інші компоненти будуть відсутні, але доступ до них можна отримати набагато швидше. Таким чином, Microsoft підносить бізнесу нові можливості в плані мобільності, продуктивності і безпеки.

Тренд мінімалізму торкнувся також платформи Microsoft Dynamics CRM. В ході двох надзвичайно цікавих презентацій під назвою «Microsoft Dynamics CRM - зараз і в майбутньому" і "Сила можливостей з Microsoft Dynamics CRM" були озвучені деякі подробиці розроблюваних нововведень системи. Всі оновлення заплановані на кінець поточного - початок наступного року.

Уже навесні 2013-го анонсовано вихід Metro CRM для Windows 8. Як раніше відзначалось, головні особливості такого користувацького інтерфейсу - чистота і простір. Варто зазначити, що, не дивлячись на візуальну привабливість, дизайн системи, очевидно, буде більш приємним на дотик і ідеально підійде для користувачів, що працюють з сенсорними пристроями. Найближчим часом також планується запустити в експлуатацію версію Microsoft Dynamics CRM Mobile для смартфонів і планшетів, у тому числі для iPhone і iPad, і модуль Microsoft Dynamics CRM, що підтримує роботу з системою в різних веб-браузерах, таких як Chrome, Safari і Firefox .

Крім того конференція WPC 2012 стала прекрасною можливістю обмінятися практичним досвідом і налагодити дружні відносини з колегами «по цеху». Всі вони представляють різні типи партнерського бізнесу: дистриб'ютори, незалежні розробники, постачальники комплексних ІТ-рішень, навчальні центри та багато інших, але разом - це потужний механізм генерації нових ідей і пошуку рішень для адаптації бізнесу до ринкових умов не тільки сьогоднішнього, а й завтрашнього дня.

В цілому, як і всі заходи під егідою Microsoft, партнерська конференція пройшла на найвищому рівні і залишила в учасників лише позитивні враження. Окремо крім офіційних зустрічей варто відзначити екскурсію до Ніагарського водоспаду і просто приголомшливу красу Торонто. Всі, хто відкрив для себе це місто вперше, були приємно здивовані й зачаровані.

Про компанію

ДП «Е-консалтинг» засноване в 2001 році і вже більше 10 років надає послуги в сфері ІТ і бізнес-консалтингу. Компанія реалізувала більше 3000 проектів і входить в п’ятірку кращих системних інтеграторів України, володіючи широкою мережею регіональних представництв на всій території країни. Компанія «Е-консалтинг» має статус Золотого партнера  Microsoft® -  Gold Customer Relationship Management, Silver Volume Licensing, Silver Hosting.

Основними напрямками діяльності  «Е-Консалтинг» є: проектування і створення інфраструктури підприємства «під ключ» і її подальша підтримка; впровадження системи управління взаємовідносинами з клієнтами Microsoft Dynamics™ CRM; організація документообігу; оптимізація ІТ-інфраструктури підприємства на платформі Microsoft®. Послуги «Е-Консалтинг» сертифіковані міжнародним стандартом якості ISO 9001 і його українським аналогом ДСТУ 9001.