3949 ПАК за 3 дня: почалася установка відеообладнання на виборчих дільницях в Україні

«СІТРОНІКС ІТ» в Україні, що входить до складу ВАТ «СІТРОНІКС», провідного постачальника рішень у сфері телекомунікацій, інформаційних технологій і мікроелектроніки в країнах СНД, повідомляє, що 24 вересня стартували роботи по встановленню обладнання для системи відеоспостереження за голосуванням і підрахунком голосів виборців на виборів народних депутатів України.

За три дні програмно-апаратними комплексами (ПАК) для організації відеотрансляції обладнані 3949 виборчих дільниць. На кожному з них встановлено ПАК, що складається з ноутбука Hewlett-Packard на базі процесора i5, двох web-камер високого дозволу Logitech C310, периферійних пристроїв і засобів комутації.

Об'єктами відеоспостереження на виборчих дільницях є місця видачі бюлетенів для голосування і проведення робіт зі списками виборців, а також стаціонарні урни для голосування. Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії України № 892, обладнання на ділянках встановлено таким чином, щоб не порушувалася таємниця голосування.

У рамках підготовчих заходів до виборів у Верховну Раду, в установці ПАК задіяно близько 4000 фахівців компаній «СІТРОНІКС ІТ» в Україні, «Укртелеком», «МТС Україна», «Інтертелеком» та «Wireless Development Alliance». Першою виборчою дільницею, на якій був змонтований і налагоджений ПАК, стала технічна школа в місті Джанкой, (дільниця №010776)  на вулиці Нестерова, 33, Автономна Республіка Крим. Організація відеотрансляції через Інтернет для спостерігачів і виборців на даній ділянці забезпечена фахівцями оператора «Укртелеком».

Нагадаємо, що компанія «СІТРОНІКС ІТ» в Україні обрана виконавцем робіт зі створення системи відеоспостереження на парламентських виборах. Відповідну постанову (№ 583-р від 20 серпня 2012 р.) було випущено Кабінетом міністрів України. Згідно з технічним завданням, система охопить 32,2 тисячі дільничних виборчих комісій по всій Україні.

СІТРОНІКС Інформаційні Технології – один з провідних постачальників рішень, продуктів і послуг в області інформаційних технологій в Східній Європі і країнах СНД. Компанія входить до складу ВАТ «СІТРОНІКС». Діяльність компанії включає управлінський та технологічний консалтинг, впровадження систем управління підприємством, системну інтеграцію, розробку програмного забезпечення, сервісні послуги та навчання. www.it.sitronics.com