Системою відеоспостереження обладнано більше половини виборчих дільниць України

«СІТРОНІКС ІТ» в Україні, що входить до складу ВАТ «СІТРОНІКС», провідного постачальника рішень у сфері телекомунікацій, інформаційних технологій і мікроелектроніки в країнах СНД, інформує про установку систем для відеоспостереження на 17698 виборчих дільницях по всій Україні в рамках підготовки до виборів у Верховну Раду.

Станом на 10.00 ранку 4 жовтня програмно-апаратними комплексами для спостереження за ходом голосування на виборах народних депутатів обладнано більше половини виборчих дільниць в Україні. Щодня встановлюється більше 2700 ПАК, роботи ведуться з восьмої години ранку до півночі, тобто кожну хвилину підключаються три ПАК. Таким чином, проектна команда, на чолі з генеральним підрядником – «СІТРОНІКС ІТ» в Україні, реалізує проект в чіткій відповідності з відведеними термінами і планом робіт.

На сьогоднішній день найбільш повне покриття системою відеоспостереження забезпечено у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій і Волинській областях та місті Києві. Системою відеоспостереження вже обладнані такі віддалені населені пункти, як село Шабалинів Коропського району Чернігівської області, село Тарнівці (Ужгородський район Закарпатської області), село Павленкове (Новопсковський район Луганської області), село Бородіно (Джанкойський район Автономної Республіки Крим) та сотні інших населених пунктів по всій Україні.

У рамках підготовчих заходів до виборів у Верховну Раду в установці ПАК задіяно близько 4000 фахівців компаній «СІТРОНІКС ІТ» в Україні, «Укртелеком», «МТС Україна», «Датагруп», «Інтертелеком» та «Wireless Development Alliance».

Компанія «СІТРОНІКС ІТ» в Україні обрана виконавцем робіт зі створення системи відеоспостереження на парламентських виборах. Відповідну постанову (№ 583-р від 20 серпня 2012 р.) було видано Кабінетом міністрів України. Згідно з технічним завданням, система охопить 32,2 тисячі дільничних виборчих комісій по всій Україні.

ПАК складається з ноутбука Hewlett-Packard на базі процесора i5, двох web-камер високої роздільної здатності Logitech C310, периферійних пристроїв і засобів комутації.

СІТРОНІКС Інформаційні Технології – один з провідних постачальників рішень, продуктів і послуг в області інформаційних технологій в Східній Європі і країнах СНД. Компанія входить до складу ВАТ «СІТРОНІКС». Діяльність компанії включає управлінський та технологічний консалтинг, впровадження систем управління підприємством, системну інтеграцію, розробку програмного забезпечення, сервісні послуги та навчання. www.it.sitronics.com