Завершено створення системи відеоспостереження на парламентських виборах

17 жовтня почала роботу система відеоспостереження на парламентських виборах в Україні, відповідно до закону України «Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012»,. Портал www.vybory2012.gov.ua дозволить користувачам мережі Інтернет в реальному часі спостерігати за виборами до Верховної Ради України з будь-якої точки світу.

З 18 жовтня система почне функціонувати в режимі реєстрації користувачів. Для роботи на порталі необхідно авторизуватися через популярні ІТ-сервіси: Google, "Яндекс", Mail.Ru а також OpenID, соціальні мережі "ВКонтакте", Facebook, Twitter і LinkedIn, або пройти нескладну процедуру реєстрації на порталі.

На порталі www.vybory2012.gov.ua є можливість формувати список виборчих дільниць для перегляду трансляції виборів 28 жовтня. Для цього в пошукове поле у ​​верхній частині сайту треба ввести номер ділянки або назву населеного пункту. В залежності від запиту будуть знайдені населені пункти за їх назвами або виборчі дільниці за номерами. Також за допомогою інтерактивної карти можна буде знайти адреси дільниць, які цікавлять і додати їх до списку перегляду.

У день виборів, 28 жовтня, можна буде відслідковувати трансляцію з двох камер, розташованих на  виборчій дільниці. Перемикач між камерами поміщений над відеоплеєром; назва вибраної камери виділяється.

Зі службою підтримки порталу www.vybory2012.gov.ua можна зв'язатися за телефоном 0-800-506-012 або за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті.

Проект реалізований компанією «СІТРОНІКС ІТ» в Україні, головними партнерами проекту виступали «Укртелеком», «Датагруп», «МТС Україна», «Інтертелеком», Wireless Development Alliance, а також «Укрпошта».

СІТРОНІКС Інформаційні Технології – один з провідних постачальників рішень, продуктів і послуг в області інформаційних технологій в Східній Європі і країнах СНД. Компанія входить до складу ВАТ «СІТРОНІКС». Діяльність компанії включає управлінський та технологічний консалтинг, впровадження систем управління підприємством, системну інтеграцію, розробку програмного забезпечення, сервісні послуги та навчання. www.it.sitronics.com