Історія успішної співпраці "Е-Консалтинг" і представництва Американської Торгівельної Палати в Україні

Компанія Е-Консалтинг висловлює подяку представництву Американської Торгівельної Палати в Україні за плідну співпрацю і в якості логічного завершення проекту передає весь доступний пакет документів і відкритий код програми для можливості проведення відкритих тендерів і незалежної реалізації подальших етапів розвитку системи.

Успішне довгострокове співробітництво компанії Е-Консалтинг і представництва Американської Торгівельної Палати в Україні стартувало в 2009 році. Процес впровадження системи Microsoft Dynamics CRM складався з декількох незалежних етапів, в рамках яких було виділено і реалізовано низку окремих бізнес-функцій.

По завершенню впровадження замовник отримав можливість працювати в єдиному інформаційному просторі, включаючи єдину клієнтську базу компанії і систему event-management.

В рамках проекту були автоматизовані наступні бізнес-процеси: організація проведення заходів, роботи з клієнтами, створення системи управління дисконтною програмою для членів палати та контролю оплати членських внесків, реалізація он-лайн реєстрації для участі в заходах компанії і механізму управління випуском щомісячного електронного видання і щорічного довідника.

Впровадження Microsoft Dynamics CRM в Американській торговельній палаті в Україні дозволило досягти наступні бізнес-цілі:

  • Створення єдиної клієнтської бази для всіх напрямків діяльності компанії.
  • Оптимізація і автоматизація дій в процесі організації проведення заходів, контроль їх виконання.
  • Скорочення тимчасових витрат на формування документів у ході бізнес-процесів і приведення документообігу до єдиного стандарту за допомогою формованих системою фірмових бланків та шаблонів документів.
  • Управління подіями та аналіз якості та ефективності проведених заходів. Накопичення в системі інформації щодо фінансових ресурсів, активності клієнтів і відгукам для подальшої обробки.
  • Контроль забезпечення своєчасної оплати членських внесків за допомогою звітів і створюваних завдань і дій (дзвінків, розсилок).
  • Впорядкування і автоматизація процесу здійснення електронних розсилок на певні теми, з різною періодичністю виходу та цільовою аудиторією.

В окремий проект для Американської торгової палати була виділена інтеграція Microsoft Dynamics CRM 4.0 c картковою системою Maxicard і веб-сайтом компанії, яка дозволяє забезпечити двосторонню синхронізацію даних між CRM і веб-порталом і автоматичний експорт даних в систему Maxicard. Також був розроблений механізм передачі фотографій учасників різноманітних заходів з CRM на сайт е-софт.

У результаті реалізації всіх бізнес-завдань проекту, Американська торгівельна палата в Україні отримала потужний і одночасно простий у використанні інструмент для розширення спілкування з клієнтами, а також для підвищення якості надаваних послуг.

ДП «Е-консалтинг» засноване в 2001 році і вже більше 10 років надає послуги в сфері ІТ і бізнес-консалтингу. Компанія реалізувала більше 3000 проектів і входить в п’ятірку кращих системних інтеграторів України, володіючи широкою мережею регіональних представництв на всій території країни. Компанія «Е-консалтинг» має статус Золотого партнера  Microsoft® -  Gold Customer Relationship Management, Silver Volume Licensing, Silver Hosting.
Основними напрямками діяльності  «Е-Консалтинг» є: проектування і створення інфраструктури підприємства «під ключ» і її подальша підтримка; впровадження системи управління взаємовідносинами з клієнтами Microsoft Dynamics™ CRM; організація документообігу; оптимізація ІТ-інфраструктури підприємства на платформі Microsoft®.
Послуги «Е-Консалтинг» сертифіковані міжнародним стандартом якості ISO 9001 і його українським аналогом ДСТУ 9001.