«СІТРОНІКС ІТ» створила робочі місця для роздрібної мережі «МТС Україна» в хмарі

АТ «СІТРОНІКС Інформаційні Технології Україна» повідомляє про успішне завершення проекту по створенню «хмарних» робочих місць співробітників (VDI) роздрібної мережі оператора мобільного зв'язку «МТС Україна», 100%-вої дочірньої компанії ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», провідного телекомунікаційного оператора в країнах СНД, Генерального партнера Олімпійської збірної України, для доступу до сервісів і ресурсів корпоративної мережі компанії. Це дало можливість підвищити ефективність роботи системи продажів, а також безпеку даних абонентів і обладнання оператора.

В рамках проекту фахівцями «СІТРОНІКС ІТ» була розгорнута нова «хмарна» інфраструктура, яка дає можливість віддаленого доступу до корпоративних інформаційних ресурсів «МТС Україна». Корпоративні додатки централізовано розгорнуті на «віртуальних» серверах VMware vSphere, які дають можливість гнучко масштабувати рішення і доставляти корпоративні додатки на «віртуальні» робочі місця за допомогою Citrix xenDesktop Platinum. Резервне копіювання даних користувача також виконується в єдиному центрі і повністю автоматизовано за допомогою рішення компанії Veeam. Вперше в Україні було впроваджено рішення по ущільненню трафіку Citrix NetScaler MPX7500 Enterprise, завдяки чому підвищується швидкість передачі даних по каналах зв'язку і з'являється можливість синхронізації даних.

 «Зростання популярності хмарних обчислень в останні роки є одним з основних трендів розвитку IT у всьому світі. МТС застосовує хмарні технології в багатьох своїх підрозділах, і, як показує практика, використання "хмар" для організації систем віддаленого доступу до корпоративних ресурсів демонструє високу ефективність. Наприклад, з їх допомогою можна підвищити рівень безпеки зберігання даних компанії, а також значно збільшити швидкість реагування на постійні зміни на ринку. Впровадивши хмарні технології в нашій системі продажу, ми також зможемо швидше створювати нові робочі місця по всій Україні, що дозволить оптимізувати витрати на відкриття точок продажу та обслуговування і, в кінцевому підсумку, допоможе нам бути ще ближче до кожного нашого абонента», – зазначив директор з продажу та обслуговування «МТС Україна» Геннадій Гайдабура.

«Реалізація проекту дозволила операторові скоротити витрати на віддалену підтримку комп'ютерів по всій Україні, спростила процес адміністрування, підвищила рівень безпеки даних. Важливою перевагою стало те, що тепер оператор може швидко створювати робочі місця з централізованим управлінням у повній відповідності корпоративним стандартам МТС. На базі створеної платформи підрозділу компанії можуть оперативно розширювати свою присутність у всіх регіонах країни, при цьому без значних витрат», - говорить Дмитро Абрамов, менеджер проекту з боку «СІТРОНІКС ІТ Україна».

Проект реалізовано у співпраці з компанією «Софтпром».

СІТРОНІКС Інформаційні Технології – один з провідних постачальників рішень, продуктів і послуг в області інформаційних технологій в Східній Європі і країнах СНД. Компанія входить до складу ЗАТ «Енвіжн Груп».. Діяльність компанії включає управлінський та технологічний консалтинг, впровадження систем управління підприємством, системну інтеграцію, розробку програмного забезпечення, сервісні послуги та навчання. www.it.sitronics.com