«МТС Україна» довірила обслуговування телекомсетей «СІТРОНІКС Інформаційні Технології»

Фахівці «СІТРОНІКС Інформаційні Технології», одного з найбільших системних інтеграторів та провідних постачальників продуктів, рішень і послуг в області інформаційних технологій в СНД і Східній Європі, будуть надавати послуги з супроводу обладнання та програмного забезпечення мереж MPLS та DWDM , а також проводити сервісне обслуговування мереж оператора. У віданні інтегратора буде знаходитися більше 4 тис. одиниць техніки - комутаторів і маршрутизаторів по всій Україні.

«Ми очікуємо, що співпраця з компанією" СІТРОНІКС Інформаційні Технології" дозволить нам збільшити швидкість реакції і якість обслуговування мереж MPLS та DWDM, що в результаті позитивно позначиться на якісних характеристиках всій нашій мережі», - зазначив начальник департаменту планування та розвитку мережі «МТС Україна »Олександр Ананьєв.

«Завдяки здійсненню функцій технічної підтримки фахівцями «СІТРОНІКС Інформаційні Технології»,«МТС Україна» отримає комплексний супровід всіх модулів мережі від однієї організації. Це дозволить підвищити якість обслуговування за рахунок єдиних процесів і процедур, зменшити витрати на координацію. Очікується, що комплексний супровід мереж дозволить «МТС Україна» підвищити якість надання комплексу послуг для абонентів », - зазначив Володимир Корнійчук, директор департаменту комплексної технічної підтримки «СІТРОНІКС Інформаційні Технології» в Україні.

Сервісна підтримка MPLS та DWDM мереж буде здійснюватися фахівцями «СІТРОНІКС Інформаційні Технології» в оперативному режимі.

DWDM (Dense Wave Division Multiplexing) - технологія спектрального або оптичного ущільнення, яка дозволяє організувати передачу одночасно безлічі сигналів по одному оптичному волокну, що дозволяє багаторазово збільшити пропускну спроможність такої оптичної лінії зв'язку.

МТС почала будівництво магістральної DWDM-мережі в лютому 2006 року. Перший фрагмент такої мережі, створений на базі оптичної транспортної платформи Huawei, об'єднав Київ і Одесу.

СІТРОНІКС Інформаційні Технології – один з провідних постачальників рішень, продуктів і послуг в області інформаційних технологій в Східній Європі і країнах СНД. Компанія входить до складу ЗАТ «Енвіжн Груп».. Діяльність компанії включає управлінський та технологічний консалтинг, впровадження систем управління підприємством, системну інтеграцію, розробку програмного забезпечення, сервісні послуги та навчання. www.it.sitronics.com