«СІТРОНІКС Інформаційні Технології Україна» завершив проект модернізації ІТ-інфраструктури для ПАТ «ВТБ Банк» (Україна)

Компанія «СІТРОНІКС Інформаційні Технології Україна» завершила проект в ПАТ «ВТБ Банк» (Україна) з модернізації ІТ- інфраструктури. Суть проекту - модернізація ІТ-інфраструктури для міграції автоматизованої банківської системи JetB2 (АБС JetB2) і системи Is-Card на нову серверну платформу і оптичної мережі зберігання даних.

Проект включив в себе проектування рішення, поставку апаратного та програмного забезпечення від компанії IBM і безпосередньо роботи по модернізації. Перехід на нову платформу вимагав обов'язкового тестування десятків різних конфігурацій обладнання та системного ПЗ, як з метою забезпечення повної сумісності з системою зберігання даних Hitachi, так і для досягнення максимальної продуктивності в практичних задачах.

«Перед початком робіт наші фахівці, спільно з співробітниками Управління ІТ «ВТБ Банк», розробили детальний план модернізації. Чітке планування дій і професіоналізм спільної команди нашої компанії і фахівців ІТ банку дозволили виконати проект в рекордні терміни без впливу на доступність ІТ-систем Банку. Система була розгорнута, протестована і введена в промислову експлуатацію менш ніж за два місяці з моменту поставки обладнання », - зазначила Катерина Чала, генеральний директор АТ «СІТРОНІКС Інформаційні Технології Україна».

Впроваджений комплекс заснований на сервері IBM Power 780 (Power7) і оптичної мережі зберігання даних IBM SAN40-B. Платформа побудована за принципом відсутності нерезервованих точок відмови і має стійкість до відмов апаратних компонентів, включаючи процесори, оперативну пам'ять, сервіс-процесор, об'єднавчі плати. Створена система володіє високим ступенем масштабованості. У разі потреби кількість процесорів може бути збільшено в 2 рази, а обсяг оперативної пам'яті - в 8 разів.

Після закінчення проекту з АТ «СІТРОНІКС Інформаційні Технології Україна» був підписаний контракт на технічне обслуговування поставленого обладнання строком на три роки.

СІТРОНІКС Інформаційні Технології - один із провідних постачальників рішень, продуктів і послуг в області інформаційних технологій в Східній Європі і СНД. Діяльність компанії включає управлінський консалтинг, впровадження систем управління підприємством, системну інтеграцію, розробку програмного забезпечення, сервісні послуги та навчання.

14 вересня 2012 була реалізована угода з об'єднання ІКТ-активів АФК «Система» і «Енвіжн Груп», в результаті якої ТОВ «СІТРОНІКС Інформаційні технології» увійшло в об'єднану компанію ЗАТ «Енвіжн Груп».

http://www.it.sitronics.com

http://www.nvg.ru/