ASUS представляє відеокарту ARES II і твердотільний накопичувач ROG RAIDR Express

На виставці CES 2013 компанія ASUS представила цілий ряд продуктів для геймерcькіх і мультимедійних комп'ютерів, включаючи двопроцесорну відеокарту ROG ARES II, USB-ЦАП з підсилювачем для навушників Xonar Essence One MUSES Edition, компактну материнську плату E2KM1I-DELUXE і твердотільний накопичувач ROG RAIDR Express.

ROG ARES II – нові рекорди продуктивності

Виготовлена обмеженим накладом відеокарта ROG ARES II має на борту відразу два графічні процесори AMD Radeon HD 7970 GHz Edition та виконана у двослотовому форм-факторі, сумісному з більшістю комп'ютерних корпусів. На даний момент це найшвидша в світі відеокарта, що істотно випереджає в тестах навіть двопроцесорні рішення GeForce GTX 690. За стабільність роботи цього пристрою відповідає гібридна система, в якій поєднуються елементи водяного і повітряного охолодження.

Для комфортної гри на високих налаштуваннях якості графіки ROG ARES II оснащується відеопам'яттю GDDR5 об'ємом цілих 6 ГБ, а ексклюзивна 20-фазна система живлення і добірні компоненти означають підвищену надійність і збільшений термін служби. Для моніторингу та налаштування всіх параметрів пристрою пропонується спеціальна утиліта ASUS GPU Tweak.

Новинки для мультимедійних комп'ютерів

Виконана в компактному форм-факторі mini-ITX, материнська плата ASUS E2KM1I-DELUXE оснащується двоядерним процесором AMD E2-2000 та графічним ядром Radeon HD 7340, сумісним з DirectX 11 і здатним відтворювати відео у форматі Full HD 1080p. Дана плата відрізняється високою економічністю і наявністю бездротового інтерфейсу для підключення до інших цифрових пристроїв (технологія Wi-Fi GO!).

Для всіх шанувальників якісного звуку ASUS пропонує Xonar Essence One MUSES Edition – USB-ЦАП, оснащений шістьма високоякісними операційними підсилювачами MUSES 01 від New Japan Radio Company. До особливостей цього пристрою відносяться можливість восьмикратного симетричного підвищення частоти дискретизації та виділений підсилювач для навушників.

ROG RAIDR Express – прискорення для дискової підсистеми

Для всіх геймерів, що бажають отримати максимальну продуктивність від свого комп'ютера, розробники продуктів серії ASUS ROG представили новий спосіб прискорити дискову підсистему – інноваційний твердотільний накопичувач RAIDR Express. Завдяки високій пропускній здатності інтерфейсу PCI Express, він відрізняється від традиційних накопичувачів з інтерфейсом SATA більш високою швидкістю передачі даних, що розкривається, наприклад, у прискореному завантаженні нових рівнів в комп'ютерних іграх. RAIDR Express повністю сумісний з усіма популярними чіпсетами і операційними системами, тому його з успіхом можна використовувати в якості завантажувального диска.

Технічні характеристики

Відеокарта  ROG ARES II

Материнська плата E2KM1I-DELUXE

·   Два процесори AMD Radeon HD 7970 GHz Edition

·   Відеопам'ять: 6 ГБ GDDR5

·   Boost-частота: 1100 МГц

·   Базова частота: 1050 МГц

·   Частота пам’яті: 6600 МГц

·   Шина пам’яті: дві 384-бітні

·   Двоядерний процесор AMD E2-2000

·   Чіпсет AMD FCH A50M

·   Одноканальна пам’ять DDR3 (макс. 16 ГБ)

·   5x SATA 6 Гбіт/с

·   1x eSATA

·   4x USB 3.0, 8x USB 2.0     

·   HDMI/DVI-I

Xonar Essence One MUSES Edition

 

·   АЧХ: 10 Гц – 48 кГц (-3 дБ, вхід: 24 біти/192 кГц)

·   ЦАП: TI PCM1795

·   32-бітне підвищення частоти дискретизації до 352,8 кГц (вхід: 44,1/88,2/176,4 кГц)

·   32-бітне підвищення частоти дискретизації до 384 кГц (вхід: 48/96/192 кГц)

·   2 виходи XLR (балансні)

·   2 виходи RCA

·   ¼-дюймовий вихід для навушників

·   Оптичний і коаксіальний входи S/PDIF

·   USB

 

 

* Технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш продаваних і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для побутових користувачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, оптичні приводи, монітори, настільні ПК, ноутбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання, планшетні комп’ютери і смартфони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2012 році ASUS отримала 4168 нагород. У 2011 році оборот компанії, що нараховує більше 12,5 тисяч співробітників та висококласних розробників по всьому світу, склав 11,9 мільярдів доларів США.

Про материнські плати ASUS

Завдяки постійному прагненню до інновацій і підтриманню високих стандартів якості компанія ASUS є світовим лідером серед виробників материнських плат. Продукти ASUS вирізняються ексклюзивними технологіями та інженерними рішеннями, спрямованими на підвищення продуктивності, енергоефективності і функціональності.

Про серію ASUS ROG

У 2006 році для інноваційних продуктів, спрямованих на геймерів, компанія ASUS створила бренд Republic of Gamers (ROG). За час свого існування марка ROG отримала серед комп'ютерних ентузіастів статус легендарної за найвищу якість продукції. Крім того, під цим брендом компанія ASUS бере активну участь у житті геймерської спільноти, допомагаючи у проведенні таких заходів, як QuakeCon, BlizzCon та Dreamhack. Широке визнання марка ROG отримала й серед спеціалізованих засобів масової інформації, які відзначили продукти серії ROG великою кількістю нагород та схвальних відгуків. Детальніше про серію ROG можна дізнатися на сайті http://rog.asus.com.