«СІТРОНІКС ІТ Україна» підтвердила статус Oracle Platinum Partner

«СІТРОНІКС Інформаційні Технології Україна» підтвердила «платиновий» партнерський статус компанії Oracle (Oracle Platinum Partner) і розширила спектр компетенцій по всьому програмно-апаратному портфоліо вендора. Це свідчить, що фахівці «СІТРОНІКС ІТ Україна» мають високу кваліфікацію з просування і впровадження продуктів Oracle.

«СІТРОНІКС Інформаційні Технології Україна» понад 15 років є партнером Oracle, однією з перших розвинула локальну експертизу по лінійці бізнес-додатків Oracle E-Business Suite. Чергове підтвердження партнерського статусу включає 17 продуктових і галузевих спеціалізацій (рік тому їх було п'ять). Для отримання спеціалізації усі партнери Oracle мають виконати ряд вимог, що безпосередньо стосуються потреб і пріоритетів замовників та партнерського співтовариства. Дотримання критеріїв спеціалізації дало можливість компанії «СІТРОНІКС ІТ Україна» отримати підтвердження від Oracle у частині її експертизи.

«Ми пишаємося тривалою історією успішних відносин з Oracle на ринку й найширшою експертизою з продуктів і послуг провідного в ІТ-індустрії вендора. Нам довіряють найбільші замовники регіону: ми успішно впроваджуємо рішення на основі продуктів Oracle у різних секторах економіки України», – говорить генеральний директор АТ «СІТРОНІКС Інформаційні Технології Україна» Катерина Чала.

Підтверджені продуктові та галузеві спеціалізації

·        Бізнес-додатки (Applications) – Oracle Supply Chain Management, Oracle Hyperion Financial Management, Oracle Hyperion Planning, Siebel CRM

·         Бази даних і опції (Database) – Oracle Database, Oracle Database Performance Tuning, Oracle Database Data Warehousing, Oracle Real Application Clusters

·        Сполучне ПЗ (Middleware) – Oracle Business Intelligence Foundation, Oracle Identity Analytics

·        Оптимізовані програмно-апаратні комплекси (Engineered Systems) – Exadata Database Machine

·        Сервери і сховища даних (Servers & Storage) – Oracle Solaris, SPARC Enterprise Entry-Midrange M-Series Servers, SPARC Enterprise High-End M-Series Servers, SPARC T2 and T3-based Servers

·        Споживчий сектор (Consumer Goods)

·        Аерокосмічна галузь і оборонно-промисловий комплекс (Aerospace and Defense).

СІТРОНІКС Інформаційні Технології — один із провідних постачальників рішень, продуктів і послуг в галузі інформаційних технологій у Східній Європі й СНД. Діяльність компанії включає управлінський консалтинг, впровадження систем управління підприємством, системну інтеграцію, розробку програмного забезпечення, сервісні послуги й навчання.

14 вересня 2012 р. завершено угоду з об'єднання ІКТ-активів АФК «Система» і «Энвіжн Груп», у результаті якої ТОВ «СІТРОНІКС Інформаційні технології», включно з філією в Україні, увійшло в об'єднану компанію ЗАТ «Энвіжн Груп».

http://www.it.sitronics.com                                                             http://www.nvg.ru/

Про Oracle Partnernetwork

Oracle Partnernetwork (OPN) Specialized – нова партнерська програма Oracle, покликана забезпечити партнерів необхідними інструментами для покращення продажів і впроваджень рішень Oracle та розробки на технологіях Oracle. Програма OPN Specialized пропонує ресурси для набуття й поглиблення спеціалізованих знань про продукти корпорації та розвивається у відповідності до асортименту продуктів Oracle, що розширюється, надаючи партнерам нові можливості для бізнесу. В основі програми OPN лежить принцип формування партнерської мережі на основі спеціалізацій. Партнери, що зуміли продемонструвати розвиток компетенцій, результати роботи, експертизу й успішні проекти, отримують спеціалізації.

Докладніша інформація представлена на сайті: http://www.oracle.com/partners.