ASUS Transformer Pad TF300 – перший планшет від партнерів Google, який отримує оновлення Android 4.2

Компанія ASUS оголосила про готовність оновлення Android 4.2 для планшетного комп'ютера ASUS Transformer Pad TF300T. Нова прошивка вже з початку березня почне надходити на пристрої користувачів автоматично (FOTA, Firmware Over The Air). Дана версія Android вирізняється підвищеною продуктивністю та стабільністю, а також забезпечує розширені функції для роботи на одному планшеті декількох користувачів. ASUS завжди прагне забезпечувати своїх клієнтів найінноваційнішими можливостями, тому став першим виробником мобільних пристроїв, що випустив оновлення Android 4.2.

ASUS Transformer Pad є одним з найуспішніших планшетів ASUS. Завдяки клавіатурній док-станції він може швидко трансформуватися на повноцінний ноутбук. ASUS Transformer Pad Infinity, ASUS Memo Pad Smart 10" і ASUS Memo Pad отримають Android 4.2 в другому кварталі 2013 року.

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш купованих і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків в світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, оптичні приводи, монітори, ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання, планшетні комп'ютери та смартфони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому і офісу. У 2012 році ASUS завоювала 4168 нагород. Оборот компанії, що нараховує більше 12 500 співробітників і висококласних розробників по всьому світу, склав в 2011 році 11,9 мільярда доларів США.