Протокол 35-го засідання Правління АПІТУ

Протокол

35-го засідання Правління АПІТУ

Дата і час проведення: 10 жовтня 2013 р. 17:00 – 19:00

Київ, вул.. Жилянська, 75, офіс Майкрософт.

Присутні члени Правління: Валерій Базиленко, Ірина Волк, Павло Жданович, Олександр Радченко, Олександра Ткаченко, Микола Фабро, Володимир Цой, Елліна Шнурко-Табакова.

Присутні працівники Виконавчої адміністрації: Юрій Пероганич, Тетяна Руденко, Артем Бондар.

Питання

Рішення

1

Установче засідання журі конкурсу «The Ukrainian IT-Channel Awards»

1.1.        Залишити минулорічні критерії оцінки компаній без змін.

1.2.        Виконавчій адміністрації обновити список компаній-номінантів. Узгодити список з членами Правління в online-режимі.

1.3.        Провести розсилку анкет з наступним продзвоном Call-центру. В розсилці чітко прописати правила заповнення анкет.

2

Про программу неформальних заходів АПІТУ.

2.1. Затвердити план неформальних заходів та зустрічей з цікавими людьми.

Прийнято одноголосно.

2.2. Для кожного неформального заходу встановлювати градацію вартості участі для дійсних і асоційованих членів АПІТУ.

2.3  За участь у більярдному турнірів встановити однакову плату для дійсних і асоційованих членів.

“За” - 6 голосів, “Проти” - 2 голоси.

3

 

Про діяльність АПІТУ за період з 1 серпня до 10 жовтня 2013 і актуальні питання захисту інтересів членів АПІТУ та взаємодію з Комітетом ВРУ з питань інформатизації та інформаційних технологій.

3. Внести список кандидатів до Експертної ради від (АПІТУ).

1. Державна політика та державне регулювання у сфері розвитку інформаційного суспільства, інформатизації та електронного урядування — Шнурко-Табакова Елліна Володимирівна, голова правління АПІТУ, Видавничий дім «СофтПрес», видавець.

2. Інформаційно-комунікаційні технології як основа розбудови інформаційного суспільства — Базиленко Валерій Миколайович, член правління АПІТУ, директор з продажу Представництва «ASUS Technology Pte Ltd» в Україні.

3. Інформатизація та індустрія програмної продукції — Жданович Павло Михайлович — член правління АПІТУ, директор ТОВ «СОФТПРОМ».

4. Інформаційна безпека та захист інформації, боротьба з кіберзлочинністю — Радченко Олександр Всеволодович, заступник голови правління АПІТУ, голова правління ЗАТ «Інвестиційна група Навігатор».

5. Інтернет та Інтернет-послуги — Нанаєва Тетяна Василівна, член правління АПІТУ, директор з корпоративнх справ Intel в  Україні та СНД, INTEL Україна.

6. Електронне урядування та електронний документообіг — Ткаченко Олександра Володимирівна, член правління АПІТУ, Старший менеджер представництва Epson Europe B.V Україні.

7. Інноваційний розвиток та високі технології — Волк Ірина Валеріївна, член правління АПІТУ, керівник департаменту споживчого сегменту і каналів збуту «Майкрософт Україна».

8. Електронний парламент та електронна демократія — Цой Володимир Валерійович, член правління АПІТУ, президент компанії MTI.

9. Міжнародне співробітництво з питань розвитку інформаційного суспільства та інформатизації, впровадження ІКТ — Шнурко-Табакова Елліна Володимирівна, голова правління АПІТУ, Видавничий дім «СофтПрес», видавець.

10. Стандартизація, типізація та уніфікація у сфері ІКТ — Пероганич Юрій Йосипович, генеральний директор АПІТУ.

4

Різне

4.1. Виконавчій адміністрації забезпечити членство у Громадській раді з питань захисту інтелектуальної власності представника від АПІТУ в особі юриста компанії Юг-Контракт.

4.2. П. Ждановичу спільно з юристом АПІТУ підготувати запит до Міністерства доходів і зборів щодо стягування ПДВ при операціях з програмним забезпеченням

4.3. М. Фабро до 18 жовтня 2013 визначитися щодо участі АПІТУ в судовому розгляді  питання про відкликання патентів на зовнішній вигляд планшетів.

4.4. Е. Шнурко-Табаковій до 25 жовтня зібрати Ініціативну групу у складі Валерій Базиленко, Ірина Волк, Павло Жданович, Микола Фабро, Елліна Шнурко-Табакова для розробки методів отримання експертних оцінок різних сегментів ІТ ринку.

Голова Правління                                               Елліна Шнурко-табокова

Секретар                                                              Тетяна Руденко