Лист АПІТУ із клопотанням про підтримку кандидатури Ключнікова Д. В. на посаду заступника міністра МВД

АПІТУ направила листа Прем'єр-Міністру України Яценюку А.П. із клопотанням про підтримку кандидатури Ключнікова Даніїла Вікторовича на посаду заступника міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції.

29 липня 2014 р.                                                          вих. № 029

                                                             Прем’єр-Міністру України

                                                                               Яценюку А. П.

Щодо розпорядження Кабінету Міністрів

України від 21 травня 2014 року №501

Шановний Арсенію Петровичу!

          Асоціація підприємств інформаційних технологій України засвідчує свою глибоку повагу Кабінету Міністрів України та Вам особисто, і звертаються із клопотанням про підтримку кандидатури Ключнікова Даніїла Вікторовича на посаду заступника міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції.

          Впродовж останніх 7 років Ключніков Д. В. займає керівні посади у провідних американських ІТ-корпораціях. З 2013 року працює головою представництва Adobe Systems Incorporated в країнах СНД. 

Під час роботи в Україні Ключніков Д. В. презентував софтверну індустрію, головуючи у Комітетах American Chamber of Commerce (Американська торгова палата в Україні) та Business Software Alliance (Альянс виробників програмного забезпечення, США).

          З 2000 по 2007 роки працював на посадах слідчого районного відділу внутрішніх справ, старшого оперуповноваженого та старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ Головного управління карного розшуку МВС України, заступника начальника управління й заступника начальника Департаменту, а також т. в. о. начальника Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та незаконною міграцією, центрального апарату МВС України.

          Залишив Міністерство внутрішніх справ за власним бажанням через незгоду з принципами роботи міністра Цушка та голови Уряду Януковича.

           Ключніков Д. В. є сучаcним, молодим лідером з європейськими цінностями та досвідом проектної роботи з Європейською Комісією, ОБСЄ, Програмою розвитку ООН, Міжнародною організацією з міграції, Посольством США в Україні, правоохоронними органами західних держав.

          25 липня цього року останній пройшов кваліфікаційний відбір комісією МВС України та, поряд із трьома іншими кандидатами, був рекомендований Уряду для подальшої співбесіди.

          Ураховуючи викладене, беручи до уваги ділові та моральні якості зазначеної особи, його відповідність кваліфікаційним критеріям, визначеним Кабінетом Міністрів України, а також необхідний і достатній управлінський та проектний досвід роботи як в західних екосистемах, так і в органах внутрішніх справ, висловлюємо, від імені членів наших асоціацій, підтримку цьому кандидатові на заміщення ним вакантної посади заступника міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції.

          Вважаємо, що Ключніков Д. В. є гідним керівником нової генерації, який здатний трансформувати пострадянську систему державного управління в сучасну європейську модель, акумулювавши поряд з собою не корумповані, освічені та орієнтовані на результат кадри. 

 

З повагою,

Голова Правління                                                 Елліна Шнурко-Табакова

Прикріплений файлРозмір
029_List_KM.pdf133.52 КБ