Відповідь депутатської фракції ВО "Свобода" у ВР на лист АПІТУ щодо податкового компромісу

Асоціація підприємств інформаційних технологій України отримала відповідь народного депутата України від фракції ВО "Свобода" М. Блавацького на свій лист щодо податкового компромісу (законопроект № 4930 від 26.05.2014) (лист № 027 від 23.07.2014), в якому йдеться:.

За дорученням Голови депутатської фракції ВО «Свобода» у Верховній Раді України, Тягнибока Олега Ярославовича, мною розглянуте Ваше звернення, щодо законопроекту № 4930 від 26 травня 2014 року, який перебуває на обговоренні в Комітеті з питань податкової та митної політики у Верховній Раді України.

Дякуємо Вам за Вашу активну громадську позицію. Зазначені Вами питання будуть детально вивчені та проаналізовані, щодо можливості їх прийняття. У випадку, якщо положення вищевказаного Законопроекту можуть певним чином перешкодити чи ускладнити діяльність підприємств які діють на території України і загалом принести негатив в регулюванні відносин у сфері ведення бізнесу даний Законопроект буде відхилено та передано на доопрацювання.

Хочу звернути Вашу увагу на те, що наша фракція особливо цінить кожну думку представників громадськості з приводу розробки та прийняття нових законопроектів, оскільки кожен прийнятий Верховною радою закон України повинен покращувати життя громадян України.

Наша фракція завжди вела активну співпрацю з громадськими організаціями, підприємствами та кожним громадянином окремо, щоб почути позицію кожного, щодо законопроектів які розробляються. Ми переконані, що саме такий підхід принесе позитивний результат у законотворчій діяльності. Ми цінимо Ваші зауваження та детально досліджуємо їх, щоб кожен Проект Закону відображав думку та інтереси максимальної кількості громадян України. Тільки всі разом, доклавши максимальних зусиль ми зможемо досягнути потрібного результату.

З повагою                                                                                                                   М. Блавацький 

 

Прикріплений файлРозмір
otvet_na_list_27_nardep.pdf102.54 КБ