АПІТУ поповнилася двома новими членами

Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) поповнилася двома новими членами: дійсними членами АПІТУ стали компанії «Індіго М'юзік» та Logitech

Компанія «Індіго М'юзік» (http://www.indigo-music.com.ua/) - одна з провідних компаній в Україні з дистрибуції музичного та світлового обладнання, а також впровадження комплексних проектів у цій галузі. Компанія є офіційним дистриб'ютором більш ніж 20 світових брендів. Основними правилами є просування на українському ринку gередових технологій з одного боку та надання своїм партнерам (регіональним дилерам) найпривабливіших умов співпраці - з іншого.

Компанія Logitech (http://www.logitech.com) - досить відома компанія, яка спеціалізується на виробництві периферійних пристроїв для взаємодії з ПК. Займає провідне становище у розвитку інноваційних технологій за рахунок великого діапазону периферійних пристроїв (як дротових, так і бездротових) для персональних комп'ютерів. Особливо широко представлені продукти для комп'ютерної навігації, ігор, спілкуванні через Інтернет, управління пристроями відтворення цифрової музики і домашніми мультимедійними системами.