Дмитро Гадомський — голова Комітету АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету

11 лютого на засіданні Правління Асоціації правників України було затвердженно результати голосування щодо обрання голови Комітету з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету. Комітет очолив адвокат, партнер практики IT і медіа права  компанії-члена АПІТУ, АО “Юскутум” Дмитро Гадомський.

«Асоціація правників України – це надзвичайно потужна і важлива структура, тим більш почесною є посада голови цього комітету. Це дозволить нам у повній мірі реалізувати весь потенціал з допомогою ІТ спільноти та організації правової підтримки. Ми і далі будемо працювати над законопроектами, але вже більш системно. Ми зможемо залучити більше спеціалістів, для того щоб поширювати знання про ІТ право. Все це ми плануємо зробити ще одним важелем розвитку  ІТ індустрії України. Звісно, ІТ індустрія базується на новаціях, тож ми також обіцяємо, що привнесемо багато нового у підходах до роботи комітету», зазначив Дмитро Гадомський.

Дмитро Гадомський - адвокат, партнер практики IТ та медіа права адвокатського об'єднання "Юскутум".

  • старший викладач Києво - Могилянської академії (договірне право) та Київського університету права НАН України (право ІТ)
  • голова комітету ІТ права Львівського ІТ кластеру
  • член міжнародної асоціації ІТ юристів World IT Lawyers
  • входить до складу різних робочих груп при Незалежній асоціації банків України (НАБУ), Інтернет асоціації України (ІнАУ), Асоціації підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ)
  • організатор Legal Jam Ялтинської конференції "Актуальні питання інтелектуальної власності 2013 року" і Зимової школи інтелектуальної власності (WIPS)
  • Організатор ініціативи ITea with Juscutum, безкоштовні поради IT-юристів стартапам, у Києві та у Львові
  • У 5-ці кращих юристів 2014 з інтелектуальної власності за версією видання “Юридична практика”.

Вів масштабні справи з кібер-злочинів, M&A, суперечках по захисту авторських прав. Представляє інтереси провідних інтернет-компаній, серед яких Yandex, Hosting Ukraine, EX.UA.  А також у різний час консультував Intel, Melexis, Olympus, Hewlett-Packard, Sony Corp., Nokia, Microsoft, Citibank.

На сьогоднішній день серед клієнтів Дмитра компанії Ciklum, Inline Group, Innovecs, ISM, Jelastic, Smile, Camo-IT, WannaBiz, Global Technology Foundation, BMS Consulting та інші компанії, що так чи інакше працюють у сфері ІТ і діджитал. Дмитро брав участь в якості представника/захисника в найбільш резонансних справах останніх років: справа щодо порталу EX.UA, по емітенту електронних грошей, про вилучення серверів іноземної соціальної мережі, а також у найбільших в Україні справах з хакінгу.