Лист АПІТУ щодо підтримки проекту «Nova Alma mater»

АПІТУ направила листа керівникам проекту «Nova Alma mater», в якому йдеться про таке:

Ознайомившись із проектом «Nova Alma mater», Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) висловлює підтримку ідеям, що покладені в основу цього проекту. Підтримка купівельної спроможності українських студентів та викладачів, створення якісного контенту, використання інформаційно-комунікаційний технологій у вищій освіти – запорука успішного розвитку української молоді та процесів інформатизації вищих навчальних закладів України.

У вашому проекті ці складові успішно поєднанні з урахуванням інтересів всіх зацікавлених сторін: виробників, держави, соціально-відповідального бізнесу, банків, студентів, викладачів та громад – що, на нашу думку, може стати запорукою успіху цього проекту.

За умови високопрофесійної реалізації ідеї «Studentus» в рамках проекту «Nova Alma mater» буде створена універсальна он-лайн система для ефективної комунікації студентів, викладачів, адміністрації вищих навчальних закладів, абітурієнтів, випускників, батьків, роботодавців, що також допоможе прискорити процеси працевлаштування випускників, забезпечити студентство якісним е-контентом.

Опираючись на думку Комітету АПІТУ з освіти, Асоціація підтримує ідею проекту «Nova Alma mater» та готова розглянути питання фінансової допомоги для реалізації першого етапу у випадку співфінансування з боку інших спонсорів та зацікавлених організацій.

АПІТУ пропонує всім організаціям, що мають за мету покращення інформатизації вищої освіти в Україні, підтримати проект «Nova Alma mater» 

Прикріплений файлРозмір
065_Leater_Nova Alma mater.pdf140.19 КБ