Компанія "Центр управління відходами" приєдналася до асоційованих членів АПІТУ

Нещодавно асоційованим членом АПІТУ стала компанія "Центр управління відходами".

Компанія «Центр управління відходами» була створена для вирішення проблеми утилізації електронного обладнання. Наша мета – перевести цей процес у цивілізоване русло, таким чином щоб більшість відходів була придатна для вторинної переробки (до 80%)  відповідно до європейських норм.

«Центр управління відходами» займається збором і утилізацією відпрацьованої, списаної та непридатної для користування офісної, комп’ютерної, комунікаційної, побутової, аудіо, відео та іншої електронної техніки і її комплектуючих. Для виконання цих робіт нами була отримана відповідна ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України.  

Шановні члени асоціації є представниками найбільших українських та іноземних IT компаній. У наших закордонних колег давно існують окремі екологічні програми по утилізації відпрацьованого електронного обладнання. Але ці програми з різних причин не працюють в Україні. Наше прагнення до суспільних змін повинно включати в себе турботу про навколишнє середовище і відповідальну утилізацію. Кожен може взяти відповідальність за свій бізнес і разом ми можемо зрушити ситуацію з мертвої точки.

Щороку в офісах ваших компаній накопичується певна кількість списаного або непридатного обладнання. Що з ним стається далі?  Зверніться до «Центру управління відходами» і воно буде належним чином утилізоване і вже ніколи не опиниться на звичайному смітнику. Ми  запропонуємо вигідні умови на всі види послуг, а також візьмемо на себе підготовку всіх необхідних документів для бухгалтерії та контролюючих органів.

Ми будемо раді провести окремі зустрічі с зацікавленими компаніями – членами Асоціації щоб більш детально презентувати наші послуги та обговорить перспективні напрямки співробітництва. 

Асоціація декларує своє прагнення впливати на суспільні, законотворчі та освітні процеси в Україні. Турбота про навколишнє середовище та відповідальне відношення до нього членів Асоціації стануть вагомим додатком до її громадської ваги та авторитету.