Створено Комітет АПІТУ з роздрібної торгівлі та е-комерції

 
23.09.2015 відбулося установче засідання Комітету АПІТУ з роздрібної торгівлі та е-комерції. До складу Комітету увійшло 12 осіб, з яких члени Комітету – 10 осіб, експерти Комітету – 2 особи. Головою Комітету обрано Максима Раскіна («Алло»).
Місією Комітету є сприяння розвиткові в Україні роздрібної торгівлі та електронної комерції, підвищення їх прибутковості, передовсім у стосунку до товарів ІТ, споживчої електроніки та побутової техніки.
Цілі Комітету:
  • Створення і удосконалення законодавчого поля для електронних розрахунків, розрахунків при доставці товарів кур’єром (зокрема законодавче врегулювання видачі фіскальних чеків при доставці). Удосконалення програмно-технічних і організаційно-технологічних засобів е-комерції (зокрема питання технічного і технологічного вдосконалення РРО).
  • Протидія реалізації контрафактних і контрабандних товарів, а також товарів імпортованих із заниженням митної вартості, порушенням прав інтелектуальної власності. Очистка прайсів агрегаторів від товарів, ввезених із заниженням вартості та контрабандою.
Структура Комітету:
  • Робоча група по законодавчому врегулюванню та вдосконаленню РРО для потреб е-комерції;
  • Робоча група з розробки комплексу заходів протидії реалізації контрафактних і контрабандних товарів та очистці прайсів агрегаторів від товарів, ввезених із заниженням вартості.