11 лютого — ІТ-форум у Львові

АПІТУ є співорганізатором круглого столу «Перспективи розвитку ІТ-бізнесу: потреби ринку, позиція держави», присвяченого актуальним проблемам захисту та розвитку сфери ІКТ та взаємодії держави та бізнесу.

Організаторами форуму виступили профільні громадські організації та професійні об’єднання: «Телеком-клуб», ІТ-Україна, Асоціація венчурного капіталу, АПІТУ, ІНАУ, ТЕЛАС.

Партнерами форуму виступає Львівська міська державна адміністрація.

Форум планується провести 11 лютого поточного року у Львові. Базовий дискусійний майданчик – приміщення Львівської міської ради.

До участі у роботі форуму запрошені представники ІТ-ринку, профільних об’єднань та бізнес-асоціацій (ЄБА, Американська торгівельна палата, ФРУ), регуляторних органів (НКРЗІУ) та органів виконавчої влади (АП, Державна фіскальна служба, МВС, СБУ, Мінінфраструктури, Мінекономіки), представників юридичних команій, що супроводжують сферу ІТ.

Мета круглого столу – пошук ефективного механізму взаємодії ринку та влади з метою врегулювання конфліктних питань, стимулювання ринку програмного забезпечення  та збільшення надходжень до державного та місцевого бюджетів від такої діяльності.

Просимо усіх зацікавлених осіб звертатися щодо участі у форумі за контактами: balan@e-ukraine.org.ua або тел. +38 050 3303056.

Проект програми форуму:

Реєстрація на місці, 12.00-13.00

І сесія, 13.00-14.00

1. Зустріч активу ІТ-бізнесу із керівництвом міста

2. Ознайомлення з роботою ІТ-кластеру у Львові, оглядова лекція про умови ведення бізнесу.

ІІ сесія, 14.00-18.00

3. Формат обговорення. Базові ґрунтовні виступи учасників ринку щодо перспектив розвитку ІТ-бізнесу (Данченко, Кіцмей, Колодюк, Шимків).

4. ІТ-батл – публічний захід за участю представників держави, контролюючих органів, МВС з одного боку, та представників ІТ-бізнесу, профільних організацій – з іншого. Мета – у формі публічної дискусії обговорити сутність останніх претензій влади до бізнесу.

5. Обговорення створення групи оперативного реагування зі складу представників ІТ-бізнесу та правоохоронних органів у випадку незаконних переслідувань (арбітражна роль).

III сесія, неформальне спілкування (ресторан «У Бачевських»), з 18.30.

За підсумками заходу формується звернення до керівників виконавчої влади з пропозицією взяти за основу розробки та легалізувати «групу оперативного реагування».

Захід пропонується екстраполювати на інші регіони у вигляді сесій зустрічі із місцевою владою (Харків, Дніпропетровськ, Вінниця).

Орієнтовний перелік запрошених

Держава

Ринок

  1. Дмитро Шимків, АП
  2. Сергій Білан, Державна фіскальна служба
  3. Євдоченко Леонід, ДССЗІУ
  4. Скляров, НКРЗІУ
  5. МВС
  6. Народні депутати України (Данченко)
  7. Олена Мініч, міністерство економіки

 

8.      Тарас Кицмей, Президент ІТ-асоціації

9.      Представники кампаній-жертв (Plarium, Luxoft, NIX Solutions,  Intego Group, Divan.TV)

10.   Представник кампанії Епам

11.   Дмитро Овчаренко, SBT Systems Ukraine

12.   Степан Веселовський, Львівський ІТ-кластер

13.   Едуард Рубін, Телесенс

14.   Експерти ринку, представники громадськості (Тетяна Попова, Олександр Баранов, Еліна Шнурко-Табакова)

15.   Представники Дніпропетровського та Харківського ІТ-кластерів

16.   Представники бізнес-асоцацій (ІНАУ, ФРУ, Американської торгової палати, ЕБА, ТЕЛАС)