Купуйте офіційні продукти SAMSUNG!

Компанія Samsung опублікувала перелік переваг, які отримує споживач, купуючи офіційну техніку:
 
Високоякісний продукт з гарантією від виробника
 
Компанія Samsung Electronics постійно працює над вдосконаленням якості своїх продуктів. Кожного року інвестиції в розвиток та дослідження нових технологій сягають сотень мільйонів доларів США, що дає можливість створювати продукти з неперевершеним рівнем комфорту у використанні. Завдяки високій якості матеріалів, що використовуються у виробництві продуктів Samsung Electronics, компанія стабільно утримує лідерські позиції на ринках портативної електроніки, ТВ та мобільних пристроїв.
 
Цілодобову інформаційну підтримку та сервіс
 
Маючи у своєму арсеналі найбільшу мережу професійних та авторизованих сервісних центрів по всій території України, компанія Samsung Electronics посідає почесне перше місце за рівнем та якістю сервісу і гарантійного обслуговування споживачів. Ефективна робота всієї сервісної мережі забезпечується надійними поставками комплектуючих до всієї лінійки продуктів Samsung Electronics, представлених в Україні, а це понад сотні тисяч найменувань, які кожного дня надходять до сервісних центрів компанії. У разі виникнення будь-яких запитань споживачі можуть скористатися послугами лінії інформаційної підтримки, що працює цілодобово, 7 днів на тиждень. Оператори кол-центру – це професіонали своєї справи, що володіють усією необхідною інформацією для надання ефективної та своєчасної допомоги.
 
Український ЛОКАЛІЗОВАНИЙ контент
 
Одним зі стратегічних завдань Samsung Electronics є створення товарів, максимально адаптованих для потреб локальних ринків, що забезпечує неперевершений комфорт та позитивний досвід у використанні продуктів компанії. З цією метою Samsung Electronics створює локалізовані сервіси та контент, а також програмне забезпечення, що робить використання новітніх технологічних розробок компанії інтуїтивно зрозумілим та простим.
 
Можливість скористатися перевагами VIP-СЕРВІСУ
 
Найбільшим досягненням у сфері якісного сервісного обслуговування визнано VIP-сервіс від компанії Samsung Electronics. Всім користувачам VIP-сервісу надаються безпрецедентні переваги, які включають швидку реакцію протягом 24-х годин, заміну пристрою на аналогічний у період ремонту, кур’єрську доставку та багато іншого. Більш детально про програму VIP-сервісу компанії Samsung Electronics можна дізнатись тут:
 
Якщо у вас є сумніви щодо оригінальності обраного вами товару, ви можете отримати необхідну консультацію в оператора Інформаційного центру Samsung Electronics або на сайті WWW.SAMSUNG.COM
 
0 800 502 000
Дзвінки в межах України безкоштовні
 
… а найголовніше – ви отримуєте впевненість у надійній роботі обраного товару.
 
Купуйте офіційні продукти SAMSUNG! Пам’ятайте! Купуючи товари, які було завезено на територію України неофіційно, ви сприяєте створенню нелегальних схем, завдяки яким держава не отримує коштів до бюджету, котрі мали б витрачатись на покращення освіти, медичного обслуговування та добробуту всієї країни.
 
Якщо на виробі Samsung у спеціально відведеному місці, зазначений код моделі з останніми літерами як наведено нижче та національний знак відповідностіце означає, що виріб офіційно ввезений на територію України та пройшов відповідні процедури оцінки відповідності вимогам технічних регламентів України.
 
Останні літери коду Продукт
 • Телевізор XUA
 • Відеокамера XER
 • Домашній кінотеатр NWT, XER, RU
 • DVD-програвач NWT, XER, RU
 • МР3-програвач NWT
 • Музичний центр NWT, XER, RU
 • Цифровий фотоапарат RU, UA
 • Холодильник BWT, XEK, WT, EXP, UA
 • Пральна машина YLP, LP, LD
 • Кондиціонер SER
 • Варильна поверхня BWT, WT
 • Мікрохвильова піч BWT
 • Пилосос XEV, SBW, EV
 • Ноутбук UA, RU
 • Монітор UA, EN, CI
 • Принтер XEV
* Дані на зображенні наведені у якості приклада. Маркування присутнє на упаковці та на внутрішній панелі телефона під акумуляторною батареєю на кожному офіційному мобільному пристрої.
 
Актуальну інформацію та перелік інтернет магазинів партнерів компанії «Samsung Electronics Україна», в яких можна придбати офіційну техніку Samsung див. на сторінці http://www.samsung.com/ua/official_partners/