Протокол 1-го засідання Комітету АПІТУ з програмного забезпечення

Протокол

1-го засідання Комітету АПІТУ з програмного забезпечення

Дата і час проведення: 14 вересня 2011 р. 15:00-17:00

Київ, вул. Хрещатик, 1/2, готель Дніпро, 8-й поверх.

Присутні: Мстислав Ємець (Oracle), Павло Жданович (Софтпром), Даниїл Ключников (Adobe), Андрій Кульпач (Drweb), Вадим Мазур (1C), Михайло Осінцев (ERC), Сергій Ратушний (МОНТ), Віталій Тищенко (ABBYY), Юлія Турчина (ASBIS).

Присутні працівники Виконавчої адміністрації: Вікторія Черкач

Питання

Рішення

1. Інформація про прийняття Положення про комітети АПІТУ

1. Прийняти до відома інформацію про Положення про Комітети АПІТУ.

2. Про визначення поіменного складу членів комітету АПІТУ з програмного забезпечення.

2. Визначити склад Комітету з програмного забезпечення у кількості 9 членів, що присутні на засіданні та подати поіменний список на затвердження Правління АПІТУ.

3. Про обрання голови Комітету АПІТУ з програмного забезпечення

3. Головою Комітету АПІТУ з програмного забезпечення обрати Павла Ждановича та подати його кандидатуру на затвердження Правління.

4. Про мету та основні напрямки діяльності Комітету АПІТУ з програмного забезпечення

4.1. Прийняти за основу проект документа "Мета та основні напрямки діяльності Комітету з програмного забезпечення" та доповнити його пунктом 2.6. „Проведення обстежень ринку програмного забезпечення та підготовка на їх основі аналізу українського ринку програмного забезпечення”.

Подати документ "Мета та основні напрямки діяльності Комітету з ПЗ" на затвердження Правління АПІТУ.

4.2. Включити до плану роботи Комітету питання:

4.2.1. Розробка 2 пілотних проектів у сфері освіти, медицини, енергозбереження або екології з метою отримання державного замовлення на закупівлю програмного забезпечення.

4.2.2. Створення в рамках сайту АПІТУ єдиної бази даних про ІТ ресселлерів у містах України.

4.4. Доручити П. Ждановичу підготувати на наступне засідання Комітету інформацію про можливість проведення віртуальної виставки програмного забезпечення під егідою АПІТУ.

4.5. Розглянути на наступному засіданні Комітету питання щодо доцільності відміни контрольних марок.

5. Про пропозицію компанії ABBYY Україна про внесення змін до законопроекту № 8268 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо економічного експерименту стосовно створення сприятливих умов для розвитку в Україні індустрії програмної продукції".

5. Прийняти пропозицію компанії ABBYY та доручити Виконавчій адміністрації АПІТУ ініціювати внесення змін до законопроекту № 8268 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо економічного експерименту стосовно створення сприятливих умов для розвитку в Україні індустрії програмної продукції".

Результати голосування: „За” – 5, „Проти” - 3, „Утримався” – 1. Рішення прийнято.

Головуючий на засіданні                                                                                      Павло Жданович