Investors in People – Стандарт якості з управління персоналом

Огляд стандарту якості “Investors in People”, IIP_StandardOverview1.pdf

Джерело: http://www.investorsinpeople.co.uk/Documents/IIP_StandardOverview1.pdf

Див. також: книжковий он-лайн магазин, де можна все купити по стандарту Investors in People: http://www.tsoshop.co.uk/bookstore.asp?trackid=000572&FO=1192574

“Investors in People”(у перекладі стандарт «Інвестори в Людей») – єдина в світі стандартизована технологія в питаннях управління людьми.

Концепція стандарту дозволяє побудувати ефективну модель управління персоналом для досягнення цілей і завдань організації.

Стандарт “Інвестори в Людей” розроблений в 1990 році на замовлення Британського уряду і сьогодні застосовується в 76 країнах світу. “Інвестори в Людей” - це інноваційна система якісного менеджменту, інтеграція стратегії управління людьми в стратегію управління організацією. Основне призначення стандарту “Інвестори в Людей” – підвищення результативності діяльності співробітників.

Система «Інвестори в людей» актуальна для державних підприємств, муніципальних структур, громадських і комерційних організацій.

Переваги від впровадження концепції “Інвестори в Людей”

• Підвищення продуктивності і конкурентоспроможності
• Збільшення фінансових показників організації
• Забезпечення зростання якості сервісу
• Поліпшення командної взаємодії
• Підвищення корпоративного іміджу організації
• Доступ до спільного ринку ЄС
• Підвищення інвестиційної привабливості

Етапи сертифікації і здобуття статусу “ Інвестори в Людей”

  1. Діагностика - первинна оцінка стану системи управління в організації на основі принципів і індикаторів стандарту і складання плану дій
  2. Впровадження – робота в секторах, які необхідно удосконалити згідно Плану дій
  3. Оцінка – експертна оцінка підходів в системі управління в компанії після реалізації плану дій
  4. Присвоєння статусу “Інвестори в Людей”- за фактом рішення незалежного міжнародного органу по стандартизації про визнання організації, що відповідає вимогам стандарту

Дослідження проведене Hambleden Group показало, що організації, що впровадили концепцію ”Інвестори в Людей” за показниками прибутковості значно перевершують своїх конкурентів тих, що працюють в тому ж секторі бізнесу, але які не пройшли сертифікацію.

Впровадження принципів стандарту “Інвестори в Людей” надає можливість використовувати ефективну модель менеджменту, корпоративні атрибути відмінності і підтримувати конкурентний статус організації європейського рівня.

Ольга Ревіна – Партнер проекту Investors in People в Україні.
Проект здійснюється за підтримки Українського національного комітету Міжнародної торгової палати - Президент Володимир Щелкунов

Тел. + 38 044 569 5918, 044 2263323, 8 050 302 1581, 8 093 552 8953
e-mail: orevina [at] iip.com.ua www.investorsinpeople.co.uk

Прикріплений файлРозмір
IIP_StandardOverview1.pdf158.03 КБ