Nüvifone M20 Winter Edition – ексклюзивна серія комунікаторів Garmin-Asus для шанувальників зимового відпочинку

Пристрої «зимової» серії пропонуються разом із спеціальною версією карти України від компанії «Аэроскан» і базою тематичних POI від Mapia.ua.

Альянс Garmin-Asus представляє в Україні ексклюзивну серію комунікаторів nüvifone M20 Winter Edition з інтегрованою системою GPS-навігації Garmin, орієнтовану на любителів гірськолижного спорту і зимового відпочинку. Пристрої даної серії оснащені спеціальною версією карти України, розробленою компанією «Аэроскан», на яку нанесено понад 120 тисяч пунктів інтересу (POI) від Mapia.ua. Карта містить актуальну інформацію про вітчизняні гірськолижні курорти, місця прокату обладнання, готелі, бази відпочинку, ресторани, кафе, сауни та ін.

Нагадаємо, що nüvifone M20 – це потужний комунікатор під управлінням ОС Windows Mobile 6.5 Professional, націлений на широке коло користувачів, які хочуть мати стильний і функціональний апарат для вирішення ділових і персональних завдань. Мобільний пристрій працює в мережах 3.5G (UMTS 900/2100) і 2G (GSM 900/1800/1900), підтримує бездротові стандарти Wi-Fi і Bluetooth® 2.0, а також має повнофункціональний Інтернет-браузер Opera, клієнт Push E-mail, засоби для перегляду документів, сучасні мультимедійні інструменти і навігаційне ПЗ Garmin. Комунікатори nüvifone M20, що постачаються в Україну, оснащуються попередньо інстальованими деталізованими картами України.

Центральної ідеєю, навколо якої створювався nüvifone M20, стали технології визначення місця розташування (Location Based Services – LBS). Комунікатор створює найширші можливості щодо використання послуг LBS серед всіх доступних пристроїв на базі ОС Windows Mobile. Навігаційні функції інтегровані з популярними програмами, такими як календар, контакти, електронна пошта, Інтернет-програми та інші – це робить nüvifone незамінним помічником в дорозі.

nüvifone M20 Winter Edition вже доступний у роздрібних магазинах партнерів ASUS і спеціалізованих місцях продажу продукції Garmin в Україні. Його рекомендована роздрібна ціна становить $550.

Про альянс Garmin-Asus

Garmin-Asus – це стратегічний альянс двох брендів, що дозволяє компаніям Garmin Ltd. і ASUSTeK Computer Inc. об'єднувати їх взаємодоповнюючі ресурси для розробки першокласних мобільних телефонів, чиєю ключовою особливістю є навігаційні служби.

Про компанію Garmin Ltd.

Компанія Garmin Ltd. та її дочірні фірми з 1989 року займається розробкою, виробництвом, маркетингом і продажем навігаційних, комунікаційних та інформаційних пристроїв та програм, більшість з яких ґрунтуються на технології GPS, і є глобальним лідером в галузі супутникової навігації. Продукти Garmin використовуються в автомобільних, бездротових, мобільних, морехідних, авіаційних, розважальних і OEM-програмах. Компанія Garmin Ltd. зареєстрована на Кайманових островах, а її основні дочірні фірми розташовані в Сполучених Штатах, Тайвані та Великобританії.