Олександр Анісімов загинув у автокатастрофі

З великим сумом повідомляємо, що 9 грудня 2009 р. в автомобільній аварії загинув Олександр Вікторович Анісімов, президент «Версія-Сістемс» та об'єднання TerraGroup. Він був одним із засновників компанії і до останнього часу курирував розвиток бізнесу.

Олександр Анісімов народився 21 листопада 1968. У 1994 він став одним із засновників Науково-виробничої фірми «Версія» і був ідеологом початку українського виробництва ноутбуків і кишенькових комп'ютерів, за що в 2004 отримав нагороду «Людина року» від ITC Publishing. У 2006 в ході реорганізації бізнесу була створена компанія «Версія-Сістемс», а в 2007 після ряду злиттів - об'єднання TerraGroup.

Олександр Вікторович зумів створити масштабний стабільний бізнес і зібрати команду топ-менеджерів, яка довела своє вміння забезпечити розвиток компанії в будь-яких умовах. Це те досягнення, яким він пишався.

Члени Правління і працівники Виконавчої адміністрації Асоціації підприємств інформаційних технологій України висловлюють щирі співчуття родині, друзям, колегам Олександра.

Вічна і світла пам'ять. Царство небесне.